در حال بارگذاری ...
 • در اطلاعیه صندوق اعتباری هنر درباره بیمه تکمیلی

  آخرین‌مهلت برای دریافت هزینه‌های درمانی سال قبل اعلام شد

  صندوق اعتباری هنر اعلام کرد اعضای صندوق که تحت پوشش بیمه تکمیلی سال قبل (۳۱۳۹۵ الی ۳۱۳۹۶) بوده‌اند فقط تا چهارشنبه ۱۹۷۹۶ فرصت دارند تا پیگیر عدم پرداخت هزینه‌های خود باشند.

  به گزارش ایران تئاتر در متن اطلاعیه صندوق اعتباری هنر در خصوص پیگیری پرداخت هزینه‌های درمان اعضا توسط بیمه ایران (قرارداد سال گذشته) آمده است:
   به اطلاع می‌رساند آن دسته از اعضای صندوق اعتباری هنر که تحت پوشش بیمه تکمیلی ایران در سال 95-96 (31/3/95 الی 31/3/96) بوده‌اند و در مهلت مقرر مدارک هزینه‌های درمانی خود را به صورت کامل ارائه و مستندات لازم را در اختیار دارند ولی تاکنون از بابت هزینه‌های وجه خسارتی از سوی بیمه ایران پرداخت نشده است، می‌توانند با در اختیار داشتن مستندات موجود حداکثر تا چهارشنبه هفته آینده (مورخ 19/7/96) به صندوق اعتباری هنر مراجعه کنند تا در کوتاهترین زمان به دلیل عدم پرداخت آنها رسیدگی گردد.
  با توجه به اعلام بیمه ایران مبنی بر پرداخت تمام هزینه‌های درمانی اعضای تحت پوشش بیمه تکمیلی صندوق اعتباری هنر در صورتی که اعضای تحت پوشش قرارداد هنوز موفق به دریافت هزینه درمان خود از بیمه گر مذکور نگردیده اند، مراتب را هر چه سریعتر با در اختیار داشتن مستندات موجود به واحد بیمه تکمیلی صندوق اعتباری هنر اعلام نمایند.
  بدیهی است پس از اتمام زمان مذکور (19/07/96) صندوق اعتباری هنر با توجه به تاکید بیمه ایران بر پرداخت تمامی خسارتها، پیگیری در قبال عدم پرداخت هزینه‌های درمان نخواهد داشت.

   
  مطالب مرتبط

  مهلت ثبت نام برای بیمه تکمیلی اعلام شد

  مهلت ثبت نام برای بیمه تکمیلی اعلام شد

  هنرمندان تئاتر برای عضویت در صندوق اعتباری هنر و همچنین استفاده از بیمه تکمیلی تا هفته اول اردیبهشت‌ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

  |

  در نامه هایی جداگانه به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شد؛

تقدیر نمایندگان مجلس از خدمات صندوق اعتباری هنر
  در نامه هایی جداگانه به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شد؛

  تقدیر نمایندگان مجلس از خدمات صندوق اعتباری هنر

  مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان های کهگیلویه و بویراحمد و آذربایجان غربی در نامه هایی جداگانه به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از خدمات و تلاش های صندوق اعتباری هنر در جریان سفر هیات اعزامی به این استان ها برای ارائه خدمات مطلوب به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه تقدیر کردند.

  |

  نظرات کاربران