در حال بارگذاری ...
 • رئیس بیست و چهارمین دوره جشنواره خبر داد:

  بیش از 420 اثر به دبیرخانه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رسید

  فاضل عبادی رئیس بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از ارسال بیش از ۴۲۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره خبر داد و گفت: این آمار نسبت به دوره گذشته جشنواره با افزایش ۲۵ درصدی همراه است.

  به گزارش ایران تئاتر، فاضل عبادی اظهار کرد: این دوره از جشنواره در بخش‌های خیابانی، خردسال، کودک، نوجوان، نمایشنامه‌نویسی و دانش آموزی برگزار می شود و در مجموع 429 اثردر این بخش ها به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
  وی با ارائه آمار آثار ارسالی مربوط به هر بخش، گفت: در بخش خیابانی 169 اثر، در بخش خردسال 72 اثر، در بخش کودک 63 اثر، در بخش نوجوان 49 اثر، در بخش نمایشنامه‌نویسی 67 اثر و در بخش دانش‌آموزی 9 اثر به دبیرخانه رسیده است.
  عبادی افزود: از این تعداد در بخش‌های خیابانی 8 نمایش، خردسال 6 نمایش، کودک 8 نمایش، نوجوان 8 نمایش، دانش آموزی بین 3 تا 5 نمایش و در بخش نمایشنامه‌نویسی 8 طرح برای شرکت در جشنواره انتخاب و معرفی خواهند شد.
  رئیس بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با بیان اینکه بخش دانش‌آموزی مخصوص استان همدان است، خاطرنشان کرد: گروه هایی از همدان، تویسرکان، رزن و ملایر آثار خود را برای بازبینی اولیه در این بخش ارسال کرده‌اند.
  وی با بیان اینکه در دوره بیست و سوم جشنواره 344 اثر به دبیرخانه ارسال شده بود، از افزایش 25 درصدی ارسال آثار در این دوره خبر داد و گفت: در این دوره ارسال آثار و مشارکت هنرمندان افزایش چشمگیری دارد.
  مطالب مرتبط

  فاضل عبادی رییس جشنواره تئاتر کودک و نوجوان:

هدف همدان تبدیل این استان به قطب فرهنگی و هنری کودک و نوجوان است
  فاضل عبادی رییس جشنواره تئاتر کودک و نوجوان:

  هدف همدان تبدیل این استان به قطب فرهنگی و هنری کودک و نوجوان است

  مریم کاظمی دبیر بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان روز گذشته با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل آموزش‌وپرورش استان همدان دیدار و درباره همکاری‌های این دو اداره کل برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان و بخش تئاتر دانش‌آموزی جشنواره به گفت‌وگو ...

  |

  نظرات کاربران