در حال بارگذاری ...
 • با اعلامی اسامی چهار نمایش

  نمایش‌های جدید پردیس تئاتر شهرزاد معرفی شدند

  به گزارش ایران تئاتر ۴ نمایش «کوکوی کبوتران حرم»، «خانه برنارد آلبا»، «رویای ماه» و همچنین «خورشیدهای همیشه» به صحنه می‌رود.

  «کوکوی کبوتران حرم» نوشته علیرضا نادری و کارگردانی افسانه ماهیان با نقش‌آفرینی مرضیه بدرقه، بهناز جعفری، ناهید مسلمی، مسیح کاظمی، عاطفه رضوی، فروغ قجابگلی، مرضیه وفامهر، یلدا عباسی، فرزانه سهیلی، گیتی قاسمی، شقایق دهقان، شیدا خلیق و صدای امیر جعفری ساعت 19 در سالن شماره 2 به صحنه می‌رود.
  «خانه برنارد آلبا» نوشته فدریکو گارسیا لورکا، طراحی و دراماتورژی میکائیل شهرستانی و بازی شهین علیزاده، عالیه شریفی، زهرا زمانی، درسا شهرستانی، نسترین صفری، پانته‌آ پاکزاد و مرجان رستمی‌نیا ساعت‌های 19:15 و 20:30 اجرا می‌شود.
  نمایش «خورشیدهای همیشه» نوشته بهاره رهنما، علی رادی و زهرا اسماعیل‌زاده به کارگردانی بهاره رهنما و بازی اکرم محمدی و بهاره رهنما و صدای نسیم ادبی ساعت 21:30 و نمایش رویای ماه نوسته مریم کاظمی و کارگردانی احسان مجیدی با نقش‌آفرینی محمد نوحیان و امیر عدل‌پرور (رده سنی کودک و نوجوان) ساعت 17:30 در سالن شماره 3 این پردیس در حال است.
  همچنین نمایش «پچ‌پچه‌های پشت خط نبرد» به نویسندگی علیرضا نادری و کارگردانی اشکان خیل‌نژاد با بازی محمد اشکان‌فر، سینا بالاهنگ، حمید رحیمی، کیوان ساکت‌اف، محمدهادی عطایی، مهدی فریضه، امیراحمد قزوینی و نوید محمدزاده ساعت 20:30 به اجراهای موفق خود ادامه می‌دهد.
  پردیس تئاتر شهرزاد در خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو پلاک 74 واقع شده است. علاقمندان به تهیه بلیت می‌توانند به سایت تیوال و یا گیشه این پردیس مراجعه کنند.

   
  مطالب مرتبط

  گفتگو با فرزانه سهیلی بازیگر «کوکوی کبوتران حرم» در فجر36

اهمیت به مسائل روز از مهمترین قوانین تئاتر اجتماعی است
  گفتگو با فرزانه سهیلی بازیگر «کوکوی کبوتران حرم» در فجر36

  اهمیت به مسائل روز از مهمترین قوانین تئاتر اجتماعی است

  ایران تئاتر: توجه به مسائل اجتماعی در حوزه نمایش از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا که هنر نمایش به دلیل ارتباط مستقیم با مخاطب می‌تواند تاثیرگذاری بیشتر داشته باشد. نمایش «کوکوی کبوتران حرم» به قلم علیرضا نادری یکی از آثار نمایشی است که چنین مسائلی را در روایت خود با دقت و ...

  |

  نقدی «کوکوی کبوتران حرم» نمایش حاضر در فجر36

توش و توان بیشتر یا غفلت از برجسته سازی ها
  نقدی «کوکوی کبوتران حرم» نمایش حاضر در فجر36

  توش و توان بیشتر یا غفلت از برجسته سازی ها

  ایران تئاتر- رضا آشفته:نمایش کوکوی کبوتران حرم درباره مردان یک جامعه مردسالار است اما به روایت زنانی که در یک سفر زیارتی و در جوار امام رضا (ع) درباره این مردان و سرنوشت خودشان در مواجهه با نیمه دیگرشان در طبیعت آنچه را اتفاق افتاده واگویه می کنند.

  |

  نظرات کاربران