در حال بارگذاری ...
 • در نیمه دوم سال 96

  با حضور گروه «دال» تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه‌نقطه فعال‌تر می‌شود

  با فعالیت رسمی گروه فرهنگی و هنری «دال» در تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه‌نقطه این مجموعه برنامه های جدیدی برای نیم سال دوم ۹۶ خواهد داشت.

  به گزارش ایران تئاتر روابط عمومی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه‌نقطه با اعلام آغاز دور جدید فعالیت‌های این مجموعه در نیمه دوم سال ٩٦ اظهار داشت:
  با اضافه شدن گروه فرهنگی هنری «دال» به سرپرستی سجاد داغستانی به این مجموعه کلیه فعالیت‌های اجرایی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه‌نقطه توسط این گروه انجام خواهد شد.
  روابط عمومی این مجموعه با اشاره به این موضوع که تغییرات بسیار خوبی در بهینه سازی و نوسازی تجهیزات سالن ها و پلاتوهای این مجموعه توسط این گروه انجام شده است خاطر نشان کرد به زودی فراخوان اجرا در سالن های استاد خسرو شکیبایی و استاد رکن الدین خسروی برای نیمه دوم سال 96 با امکان برخورداری از شرایط ویژه و حمایتی گروه فرهنگی هنری دال منتشر خواهد شد.
  این مجموعه دارای 3 پلاتو جهت تمرین گروه های نمایشی و دو سالن به ضرفیت 50 و 60 نفر جهت اجرای پروژه های نمایش است.
  آدرس : میدان ولیعصر. بلوار کشاورز. خیابان کبکانیان. نبش خیابان مرتضی زاده. پلاک 12
  تلفن: 88952392-88952440

   
  مطالب مرتبط

  با حضور منصور براهیمی، حسین پارسایی، محمود رضا رحیمی، ایوب اقاخانی

 برگزاری دو پنل تخصصی در تماشاخانه سه نقطه
  با حضور منصور براهیمی، حسین پارسایی، محمود رضا رحیمی، ایوب اقاخانی

   برگزاری دو پنل تخصصی در تماشاخانه سه نقطه

   مدرسه تئاتر و تماشاخانه سه نقطه در ادامه برگزاری موفقیت آمیز پنل‌های تخصصی آسیب شناسی تئاتر ایران ویژه جشنواره بین المللی تاتر فجر، امسال نیز دومین دوره این پنل‌ها را در روزهای نهم و دهم بهمن ماه در سالن استاد رکن الدین خسروی این مرکز آموزشی و هنری برگزار می‌کند.

  |

  نظرات کاربران