در حال بارگذاری ...
 • برای نیمه دوم سال 96

  فراخوان اجرا‌های عمومی تماشاخانه ارغنون منتشر شد

  تماشاخانه ارغنون با مدیریت جدید با انتشار فراخوانی برای اجرای عموم آثار نمایشی، از تمامی گروه‌های حرفه‌ای و دانشجویی دعوت به عمل آورد تا آثار نمایشی خود را به روابط عمومی این مجموعه ارسال نمایند.

  به گزارش ایران تئاتر، این مجموعه هنری در راستای اعتلای فرهنگ تماشای تئاتر، تولید آثار فاخر نمایشی و همچنین حمایت از دانشجویان و جوانان عرصه تئاتر ایران با حضور مدیریت جدید فراخوان اجرای عموم آثار نمایشی در سال ۹۶ را منتشر کرد.
  ارغنون با دو سالن اجرایی حرفه‌ای و بلک باکس بزرگ با ظرفیت ۱۵۰ نفر تماشاگر و سالن متوسط با ظرفیت ۱۰۰ نفر تماشاگر میزبان گروه‌های نمایشی از تهران و شهرستان‌ها خواهد بود.  
  همچنین این مجموعه نمایشی با تخصیص فضای کافه با ظرفیت ۱۰۰ نفر و همچنین فروشگاه محصولات هنری در راستای تکریم تماشاگران تئاتر درزمینهٔ رفاهی نیز امکانات ویژه‌ای را برای مخاطبان در نظر گرفته است.
  مجموعه نمایشی ارغنون علاوه بر سالن‌های اجرایی دارای ۴ پلاتوی تمرینی بوده تا هنرمندان و گروه‌های متقاضی بتوانند از ایده تا اجرا میهمان این تماشاخانه باشند.
  گروه‌های متقاضی برای اجرا در تماشاخانه ارغنون می‌توانند تا تاریخ اول آبان ماه ۹۶ به روابط عمومی مجموعه مراجعه کرده و پس از تکمیل فرم تقاضا، مدارک جهت اجرای اثر نمایشی خود را ارائه دهند.  
  شایان‌ذکر است که شورای هنری تماشاخانه ارغنون پس از بررسی و بازبینی آثار پذیرفته شده برای اجرا تا پایان سال ۹۶ را اعلام و منتشر خواهد نمود.  
  گفتنی است افتتاحیه تماشاخانه ارغنون به عنوان یکی از بزرگترین تماشاخانه‌های خصوصی کشور به زودی و با حضور مدیران و مسئولین فرهنگی و هنری، بازیگران، کارگردانان و سایر دست اندرکاران حوزه تئاتر کشور برگزار خواهد شد.

   
  مطالب مرتبط

  تلفیق دو قصه قدیمی و خاطره‌انگیز توسط سینا نورایی

اجرای «خروس زری پیرهن پری و خاله‌سوسکه» در تماشاخانه ارغنون ادامه دارد
  تلفیق دو قصه قدیمی و خاطره‌انگیز توسط سینا نورایی

  اجرای «خروس زری پیرهن پری و خاله‌سوسکه» در تماشاخانه ارغنون ادامه دارد

  سینا نورائی با تلفیق دو قصه خاطره‌انگیز و قدیمی، نمایش «خروس زری پیرهن پری و خاله‌سوسکه» باردیگر را از 16 فروردین‌ماه لغایت 29 اردیبهشت در تماشاخانه ارغنون به روی صحنه برده است .

  |

  نظرات کاربران