در حال بارگذاری ...
 • فرهاد ناظرزاده کرمانی:

  فضای تماشاخانه ارغنون کمکی شایان به امر نمایش کشور کرده است

  فرهاد ناظرزاده کرمانی از حضور در تماشاخانه ارغنون با ابراز خوشنودی از ایجاد و احیای دوباره این تماشاخانه‌ در پیامی جداگانه افتتاح این تماشاخانه را تبریک گفت.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی تماشاخانه ارغنون، فرهاد ناظرزاده کرمانی، آرش دادگر و رحمت امینی از جمله هنرمندانی بودند که طی روزهای اخیر از روند بازسازی این مجموعه هنری دیدار کردند.
  فرهاد ناظرزاده کرمانی از حضور در تماشاخانه ارغنون با ابراز خوشنودی از ایجاد و احیای دوباره این تماشاخانه‌ در پیامی جداگانه افتتاح این تماشاخانه را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است.
  بازگشایی دوباره یکی از بزرگترین تماشاخانه های کشور به دست گروه مدیریتی جوان و خوش آتیه اتفاقی بزرگ در روزهای اخیر عرصه نمایش کشور است. فضای این تماشاخانه با توجه به دو سالن نمایشی و همچنین محیط قدیمی و جذاب بنای مجموعه کمکی شایان به امر نمایش کشور و همچنین حفظ و نگهداری ابنیه تاریخی کرده است.
  امید که ارغنون فضایی باشد تا جوانان با استعداد و خلاق کشور بتوانند با تمام انرژی هنر نمایش را در امواج متلاطم این روزهای تئاتر به ساحل مقصود برسانند. بسط و گسترش تماشاخانه های خصوصی آن هم در ابعادی این چنین و مخصوصاً با حضور گروهی جوان در بخش مدیریت واقعه ای مبارک در تئاتر ایران است.
  گفتنی است که تماشاخانه ارغنون به تازگی وارد فاز احیا و مرمت شده و با اضافه کردن یک سالن 150 نفره به ظرفیت نمایشی خود به عنوان یکی از بزرگترین تماشاخانه های کشور از آذر ماه امسال آغاز به کار می‌نماید.
  این تماشاخانه به تازگی فراخوان خود برای جذب آثار نمایشی را ارائه داده و علاقه مندان می‌توانند تا پایان آبان ماه آثار خود را به امور اجرایی تماشاخانه به نشانی خیابان نوفل شاتو، بن بست زیبا، تماشاخانه ارغنون ارسال و یا تحویل نمایند.
  ارغنون به زودی با حضور مدیران ارشد فرهنگی و تئاتر کشور و همچنین حضور کارگردانان، بازیگران و هنرمندان عرصه نمایش افتتاح خواهد شد.

   
  مطالب مرتبط

  برای نیمه دوم سال 96

فراخوان اجرا‌های عمومی تماشاخانه ارغنون منتشر شد
  برای نیمه دوم سال 96

  فراخوان اجرا‌های عمومی تماشاخانه ارغنون منتشر شد

  تماشاخانه ارغنون با مدیریت جدید با انتشار فراخوانی برای اجرای عموم آثار نمایشی، از تمامی گروه‌های حرفه‌ای و دانشجویی دعوت به عمل آورد تا آثار نمایشی خود را به روابط عمومی این مجموعه ارسال نمایند.

  |

  تلفیق دو قصه قدیمی و خاطره‌انگیز توسط سینا نورایی

اجرای «خروس زری پیرهن پری و خاله‌سوسکه» در تماشاخانه ارغنون ادامه دارد
  تلفیق دو قصه قدیمی و خاطره‌انگیز توسط سینا نورایی

  اجرای «خروس زری پیرهن پری و خاله‌سوسکه» در تماشاخانه ارغنون ادامه دارد

  سینا نورائی با تلفیق دو قصه خاطره‌انگیز و قدیمی، نمایش «خروس زری پیرهن پری و خاله‌سوسکه» باردیگر را از 16 فروردین‌ماه لغایت 29 اردیبهشت در تماشاخانه ارغنون به روی صحنه برده است .

  |

  شنبه 26 فروردین ماه

اجرای «بازگشت به خانه» ویژه اهالی رسانه و عکاسان در تماشاخانه ارغنون
  شنبه 26 فروردین ماه

  اجرای «بازگشت به خانه» ویژه اهالی رسانه و عکاسان در تماشاخانه ارغنون

  نمایش «بازگشت به خانه» نوشته هارولد پینتر با کارگردانی مشترک رامین معصومیان و فرید قادرپناه روز شنبه 26 فروردین ماه در  تماشاخانه ارغنون ویژه اصحاب رسانه و عکاسان روی صحنه می‌رود.

  |

  نظرات کاربران