در حال بارگذاری ...
 • با یک پرونده ویژه برای پری صابری

  یازدهمین شماره ماهنامه پاراگراف منتشر شد

  ماهنامه هنرهای نمایشی پاراگراف که می‌کوشد هر شماره خود را به شکل پرونده، به یک چهره ماندگار در عرصه‌ هنرهای نمایشی (سینما، تئاتر و تلویزیون) اختصاص دهد، در یازدهمین شماره‌ خود به سراغ پری صابری رفته است.

  در این شماره از پاراگراف، علاوه بر گفت‌‌وگوی با پری صابری پیرامون زندگی و آثارش، یادداشت‌ها و دل نوشته‌هایی از: دکتر حجت‌الله ایوبی، دکتر اکبر عالمی، دکتر محمدهادی کریمی، دکتر غلامرضا آذری، دکتر امید روحانی، اسماعیل شنگله، احترام برومند، خسرو خورشیدی، حسین پاکدل، خسرو سینایی، حسین مسافر آستانه، جهانگیر کوثری، سهیل محمودی، حمید لبخنده، ابراهیم حقیقی، علی دهباشی، امیر اثباتی، علیرضا شجاع نوری، یارتا یاران، نادر رجب‌پور، رامتین شهبازی، فرزانه ابراهیم‌زاده و بهمن عبداللهی درباره ابعاد شخصیتی و آثار نمایشی و سینمایی پری صابری منتشر شده است.
  عکس‌های کمتر دیده شده و یا دیده نشده‌ای از‌ زندگی شخصی و حرفه‌ای پری صابری نیز در بخش پایانی و آلبوم خاطرات این شماره از پاراگراف به چاپ رسیده است.
  صاحب امتیاز و مدیر مسئول ماهنامه پاراگراف، بهاره برهانی و سردبیر آن، محمدرسول صادقی است.
  یازدهمین شماره این ماهنامه، در 72 صفحه گلاسه و تمام رنگی، با قیمت 8 هزار تومان تنها از طریق شهرکتاب‌ها و کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور در دسترس علاقمندان است.
  گفتنی است پخش ققنوس به نشانی: تهران، میدان انقلاب، خیابان منیری جاوید (اردیبهشت)، بن بست مبین، پلاک 4 (تلفن:66460099) توزیع ماهنامه پاراگراف را به عهده دارد.

   
  مطالب مرتبط

  همراه با خودنگاری زندگی نامه یک هنرمند

دوازدهمین شماره ماهنامه پاراگراف ویژه فاطمه معتمدآریا منتشر شد.
  همراه با خودنگاری زندگی نامه یک هنرمند

  دوازدهمین شماره ماهنامه پاراگراف ویژه فاطمه معتمدآریا منتشر شد.

  ماهنامه هنرهای نمایشی «پاراگراف» که می‌کوشد هر شماره خود را به شکل پرونده، به یک چهره ماندگار در عرصه‌های هنرهای نمایشی (سینما، تئاتر و تلویزیون) اختصاص دهد، در دوازدهمین شماره‌ خود به سراغ پر افتخارترین بازیگر زن ادوار جشنواره فیلم فجر، فاطمه معتمدآریا رفته است.

  |

  پرونده‌ای برای یک چهره ماندگار

نهمین پاراگراف ویژه ناصر ملک‌مطیعی منتشر شد
  پرونده‌ای برای یک چهره ماندگار

  نهمین پاراگراف ویژه ناصر ملک‌مطیعی منتشر شد

  ماهنامه هنرهای نمایشی «پاراگراف» که می‌کوشد هر شماره خود را به شکل پرونده، به یک چهره ماندگار در عرصه‌های هنرهای نمایشی (سینما، تئاتر و تلویزیون) اختصاص دهد، در نهمین شماره‌ خود به سراغ ناصر ملک‌مطیعی رفته است.

  |

  نظرات کاربران