در حال بارگذاری ...
 • در دو بخش بچه‌های محله و صحنه‌ای

  نتایج بازبینی جشنواره تئاتر بسیج استان مازندران اعلام شد

  نتایج بازبینی جشنواره تئاتر بسیج مازندران در دو بخش بچه‌های محله و صحنه‌ای اعلام شد.

  به گزارش ایران تئاتر پس از بازبینی نمایش‌های منتخب در جشنواره تئاتر بسیج  استان مازندران هیئت داوران مرحله بازبینی، پنج نمایش در بخش بچه‌های محله و هفت نمایش در بخش صحنه‌ای به مرحله نهایی جشنواره راه پیدا کردند.
   در بخش بچه‌های محله این جشنواره نمایش‌های «اگر این نقطه دنیا نبودم» به کارگردانی پیمان صادقی از قائمشهر، «گزارش یک تابوت» به کارگردانی مهدی نصرالله زاده از نور و نمایش «کلیددار کعبه» از نکا،   مستقیما به مرحله نهایی جشنواره راه پیدا کردند   و نمایش‌های «قرار آخر» به کارگردانی رضا بحری از آمل،  «داعش» به کارگردانی هانی خیرالله پور از بابل مشروط به اصلاح موارد اصلاحی گرفته شده توسط هیات داوران جهت مرحله نهایی جشنواره پذیرفته می شوند.
  در بخش صحنه‌ای نیز نمایش‌های «زنگار» به کارگردانی محمدجواد رحمانی از ساری، «مشتی پلوری» به کارگردانی سعید شفیعیان از آمل و «قناسه» به کارگردانی سجاد بحری از تنکابن بصورت مستقیم به مرحله نهایی جشنواره راه یافتند و نمایش‌های «سوفیای من» به کارگردانی هوشنگ امیدی نژاد از رامسر، «ترانه ای برای آید» ا به کارگردانی پرهام اخلاقی از ساری، «حریر»  به کارگردانی بهناز دوستی از ساری و «وهم خیال» به کارگردانی هانی خیرالله پور از بابل، بطور مشروط در صورت اصلاح موارد اصلاحی، به جمع آثار مرحله نهایی راه پیدا می‌کنند.
  گفتنی است که جشنواره تئاتر بسیج استان مازندران از روز ششم تا هشتم آذرماه جاری همزمان با گرامیداشت هفته بسیج برگزار خواهد شد.

   
  مطالب مرتبط

  حمیدرضا گل محمدی تواندشتی:

ویژه برنامه تئاتر بسیج هنرمندان مازندران پخش می‌شود
  حمیدرضا گل محمدی تواندشتی:

  ویژه برنامه تئاتر بسیج هنرمندان مازندران پخش می‌شود

  مسئول نشر و اطلاع رسانی انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان مازندران ضمن اعلام اسامی داوران جشنواره از تولید ویژه برنامه تئاتر بسیج استان مازندران در زمان اجرای جشنواره در استان مازندران در شبکه تبرستان خبر داد.

  |

  نظرات کاربران