در حال بارگذاری ...
 • 17 آبان ماه آخرین فرصت ارسال آثار

  مهلت ثبت‌نام در جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان تمدید شد

  سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان از تمدید مهلت ثبت‌نام در این جشنواره تا ۱۷ آبان ماه جاری خبر داد.

  به گزارش ایران تئاتر سید مهدی رضوی‌زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به تقاضاهای متعدد و استقبال هنرمندان عرصه نمایش، فرصت شرکت در جشنواره سیزدهم تا 17 آبان ماه ساعت 24 تمدید شد.
  وی با اشاره به انجام فرآیندهای پس از ثبت‌نام تصریح کرد: پس از ارسال آثار فرآیند اعلام نتایج بازخوانی متون، معرفی منتخبان و اعلام نهایی نمایش‌های برگزیده بر اساس تقویم زمانی مشخص انجام می‌گیرد.
  سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در خصوص شرایط و مدارک موردنیاز برای جشنواره بیان کرد: متقاضیان نخست باید با مراجعه به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی mehrfestival.ir به ثبت‌نام و دریافت کد رهگیری مبادرت ورزیده و همچنین سه نسخه از متن نمایشنامه را به همراه فیلم نمایش از طریق پست به نشانی دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
  رضوی‌زاده در مورد مدارک موردنیاز متقاضیان حضور در جشنواره نیز گفت: علاقه‌مندان باید علاوه بر مجوز کتبی نویسنده، چکیده سوابق هنری کارگردان، چکیده سوابق هنری گروه و خلاصه متن نمایش را در یک صفحه A4 و به‌صورت تایپ‌شده، به دبیرخانه ارائه کنند.
  وی همچنین بر لزوم ارسال سه نسخه متن نمایشی تایپ‌شده در بخش صحنه‌ای و سه حلقه لوح فشرده فیلم نمایش در بخش خیابانی (ترجیحاً با فرمت VOB یا MP4 ) به دبیرخانه جشنواره از طریق پست تأکید کرد.
  سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، در خصوص راه‌های ارتباطی با دبیرخانه جشنواره سیزدهم متذکر شد: متقاضیان می‌توانند آثار خود را به «کاشان، میدان شورا، بلوار شهیدان خاندایی، فرهنگسرای مهر، دبیرخانه سیزدهمین دوره جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان» با کد پستی ۱۳۱۱-۸۷۱۳۵ ارسال و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۱-۰۳۱۵۵۴۲۴۲۰۰ تماس حاصل یا به تارنمای رسمی جشنواره مراجعه کنند.
  شایان ذکر است سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان در بخش‌های نمایش‌های خیابانی، صحنه‌ای و کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی از 14 تا 21 دی‌ماه سال جاری به میزبانی فرهنگسرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار می‌شود.

   


   روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

  نشانی پایگاه اینترنتی: www.kashanfarhangi.ir

  نشانی الکترونیکی برای مکاتبات:kashan.citizen@gmail.com

  نشانی الکترونیکی اخبار سازمان: refahinews@gmail.com

  شماره پیامک: 30008665422333
  تلفن تماس روابط عمومی: 55422333-031
  تلفن تماس سازمان:55424800-031
  نمابر: 55425801-55422333-031

   

   
  مطالب مرتبط

  مخاطبان جشنواره سیزدهم انتخاب داوران را تکرار کردند

«گامی در دوزخ، گامی در بهشت»، بهترین نمایش تماشاگران تئاتر مهر کاشان شد
  مخاطبان جشنواره سیزدهم انتخاب داوران را تکرار کردند

  «گامی در دوزخ، گامی در بهشت»، بهترین نمایش تماشاگران تئاتر مهر کاشان شد

  نمایش «گامی در دوزخ، گامی در بهشت» بهترین نمایش از دیدگاه تماشاگران در بخش رقابتی نمایش‌های صحنه‌ای سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان اعلام شد.

  |

  همراه با درخشش «کاسکت» و «گمشده در هزار توی زمان»

«گامی در دوزخ، گامی در بهشت» جوایز برتر جشنواره تئاتر مهر کاشان را درو کرد
  همراه با درخشش «کاسکت» و «گمشده در هزار توی زمان»

  «گامی در دوزخ، گامی در بهشت» جوایز برتر جشنواره تئاتر مهر کاشان را درو کرد

  نمایش «گامی در دوزخ، گامی در بهشت» از قم عناوین برتر بخش های بازیگری مرد، نمایشنامه نویسی و کارگردانی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان را به خود اختصاص داد.

  |

  نظرات کاربران