در حال بارگذاری ...
باگذشت هفت روز از اجرای نمایش

هنرمندان از نمایش «بوی خواب» استقبال کردند

نمایش بوی خواب به کارگردانی سهراب سلیمی با استقبال هنرمندان مواجه شد

به گزارش ایران تئاتر نمایش بوی خواب نوشته محمد چرمشیر و به کارگردانی سهراب سلیمی که اجراهای خودش را از 7 آبان ماه در تالار قشقایی تئاتر شهر آغاز کرده است با استقبال خوب هنرمندان مواجه شده است.
در اجراهای گذشته این نمایش هنرمندانی همچون ایرج راد، حمید مظفری، منیژه محامدی، محمد اسکندری، محمدرضا خاکی، منیژه آرمین، غلامحسین شادی، شهین علیزاده، حسین پرستار، رؤیا حلاج، محمد نگینی و سید عباس عظیمی (مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت)، بهرام ابراهیمی، حسین مسافر آستانه، پرویز پورحسینی، بیوک میرزایی، رضا فیاضی، امیرآتشانی، شیرین یزدانبخش سعید ساحلی، مسعود مسعودی، رضا آشفته، محمد رسول صادقی، همچنین سیمین خسروی همسر زنده یاد دکتر رکن الدین خسروی و... هنرمندانی بودند که از نمایش بوی خواب دیدن کردند.
نمایش «بوی خواب» به نویسندگی محمد چرمشیر، کارگردانی سهراب سلیمی و با بازی مسعود دلخواه، شهره سلطانی و قاسم زارع هر روز غیر از شنبه‌ها در تالار قشفایی مجموعه تئاتر شهر از ساعت 19:30 به صحنه می‌رود.
ادنا زینلیان و رضا مهدی زاده طراحان لباس و صحنه و رضا حیدری به عنوان طراح نور این نمایش با سهراب سلیمی همکاری می کنند و طراحی و آهنگسازی این نمایش بر عهده ابراهیم اثباتی است.
دیگر عوامل این اثر نمایشی عبارتند از:
احسان صاحب الزمانی، حسین بهرام‌پور، میلاد صیاد میری، بلال مهرابی، مهران سلگی بازیگران سایه، حمیده صمدی دستیار کارگردان، جواد روشن مشاور تولید، ابوذر عزیزی عکاس و سازنده تیزر، علیرضا شیوا عکاس، ایوب دهکردی طراح پوستر و بروشور، امیرحسین روحانی مدیر صحنه، فاطمه عطایی منشی صحنه، مریم شریعتی تبلیغات مجازی، پایگاه خبری تحلیلی نمایش خانه امور رسانه و احسان حاجی‌پور به عنوان مشاور رسانه‌ایی کارگردان علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این نمایش می توانند به سایت تیوال و یا به صورت حضوری به گیشه مجموعه تئاتر شهر مراجعه نمایند.
مطالب مرتبط

نگاهی به نمایش «بوی خواب» به کارگردانی سهراب سلیمی

اون دیده شد و از همون زمان رنجش شروع شد
نگاهی به نمایش «بوی خواب» به کارگردانی سهراب سلیمی

اون دیده شد و از همون زمان رنجش شروع شد

ایران تئاتر، مجید گیاه‌چی: «بوی خواب» عنوان نمایش‌نامه‌ای از محمد چرمشیر است که به‌کارگردانی سهراب سلیمی و با بازی مسعود دلخواه، شهره سلطانی و قاسم زارع این روزها در تالار قشقایی تئاتر شهر، در حال اجراست.

|

گفت وگو با سهراب سلیمی کارگردان نمایش «بوی خواب»

جان براون به دنبال آرامش است
گفت وگو با سهراب سلیمی کارگردان نمایش «بوی خواب»

جان براون به دنبال آرامش است

ایران تئاتر:نمایش «بوی خواب» یک درام روان شناسانه درباره مردی است که زخم‌های جنگ و اوهامش لحظه ای او را رها نمی‌کنند و سلیمی تلاش می‌کند درگیر شدن جان براون را در لابیرنت‌های تنهایی در معرض دید مخاطب قرار بدهد. سهراب سلیمی کارگردان فهیم و با خرد تئاتری بیش از دو دهه است که ...

|

سهراب سلیمی کارگردان نمایش «بوی خواب» پس از حضور در غرقه ایران تئاتر

نقد خوب می‌تواند به روند بهبود بخشی از کمبودهای فرهنگی کمک کند
سهراب سلیمی کارگردان نمایش «بوی خواب» پس از حضور در غرقه ایران تئاتر

نقد خوب می‌تواند به روند بهبود بخشی از کمبودهای فرهنگی کمک کند

سهراب سلیمی کارگردان شناخته شده تئاتر معتقد است؛ انجام رسالت رسانه‌ها به معنای واقعی در فرهنگسازی یک جامعه به شدت تاثیرگذار است.

|

نظرات کاربران