در حال بارگذاری ...
 • در آخرین هفته اجراها

  از معاون رئیس‌جمهور تا چهره‌های هنری مهمان تماشاخانه ایرانشهر شدند

  شامگاه یکشنبه ۱۴ آبان تماشاخانه ایرانشهر میزبان چهره‌های سیاسی و هنری برای تماشای نمایش‌های این مجموعه بود.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور در امور بانوان، علی مراد خانی معاون هنری وزارت ارشاد، مهدی شفیعی مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی، اکبر زنجان‌پور، پرویز پورحسینی، آتیلا پسیانی، پرویز اثباتی، لیلی رشیدی، ارژنگ امیر فضلی، شقایق فرهانی، منوچهر اکبرلو، مریم کاظمی، رضا صابری، الهام جعفرنژاد، فاطمه هاشمی و هادی کاظمی شامگاه یکشنبه 14 آبان در تماشاخانه ایرانشهر به تماشای نمایش‌های این مجموعه نشستند.
  شایان‌ذکر است نمایش‌های «گالیله» به کارگردانی علی پویان و «بکت» به کارگردانی مرتضی میر منتظمی در سالن دکتر ناظر زاده کرمانی و «دولت ضعیفه» به کارگردانی اصغر خلیلی و «اسطوره می‌شوم» به کارگردانی رویا نونهالی در سالن استاد سمندریان به ترتیب 15 و 16 آبان به اجرای خود در این مجموعه پایان خواهند داد.

   
  مطالب مرتبط

  نقد«... و چند داستان دیگر» نمایش حاضر در فجر36:

پیام دراماتیک ، پیام تئوریک
  نقد«... و چند داستان دیگر» نمایش حاضر در فجر36:

  پیام دراماتیک ، پیام تئوریک

  ایران تئاتر- مسعود موسوی: نمایش «... و چند داستان دیگر» به نویسندگی و کارگردانی پیام لاریان روز چهارم(1 بهمن) سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ساعت 18 و 21 در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می رود؛ به همین بهانه نقد نمایش را بازنشر می کنیم.

  |

  نظرات کاربران