در حال بارگذاری ...
 • از سوی انجمن هنرهای نمایشی خوزستان

  آخرین‌مهلت ارسال آثار برای کتاب نمایشنامه‌های خوزستان اعلام شد

  از سوی دبیرخانه نشر و پژوهش انجمن هنرهای نمایشی خوزستان؛ آخرین‌مهلت ارسال آثار جهت درج در کتاب دیجیتال نمایشنامه‌های خوزستان اعلام شد.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از تئاتر خوزستان، ابوالقاسم غلامحیدر مسئول دبیرخانه نشر و پژوهش انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان با اعلام این خبر اظهار کرد: آخرین‌مهلت ارسال نمایشنامه‌ها و آثار پژوهشی نویسندگان خوزستانی جهت درج در کتاب دیجیتال نمایشنامه خوزستان تا بیستم آذرماه 1396 تعیین گردیده است.
  غلامحیدر گفت: به همین منظور به اطلاع کلیه نویسندگان و صاحبان آثار نمایشی استان می‌رسانیم نظر به اعلام فراخوان‌های قبلی جهت انتشار اولین کتاب دیجیتال نمایشنامه‌های استان خوزستان و با توجه به اهمیت ویژه‌ای که این کتاب به‌عنوان مرجعی مستند و رسمی می تواند در معرفی آثار نمایشی هنرمندان خوزستانی در سطح ملی داشته باشد مستدعی است نمایشنامه‌ها و آثار پژوهشی خویش را از طریق تلگرام به شماره ۰۹۳۵۹۳۱۹۰۴۵ ارسال نمایید تا در اسرع وقت نسبت به مطالعه و ثبت آثار در این کتاب اقدام لازم انجام پذیرد.
  مسئول دبیرخانه نشر و پژوهش انجمن هنرهای نمایشی خوزستان در ادامه گفت: نویسندگانی که قبلاً آثار خود را از طریق ایمیل ارسال نموده‌اند لطفا جهت اطمینان از ثبت آثار خود یکبار دیگر آثار خود را به شماره ی تلگرام اعلام شده ارسال نمایند.
  ابوالقاسم غلامحیدر در پایان گفت: خاطر نشان می شود که جهت انجام طراحی و صفحه بندی در کتاب لازم است که آثار ارسالی در محیط word ارسال شود و از ارسال آثار نمایشی با فرمت pdf خودداری فرمایید.

   
  مطالب مرتبط

  معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان:

40 هزار زائر از سوگواره ملی تئاتر اربعین در چذابه دیدن کردند
  معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان:

  40 هزار زائر از سوگواره ملی تئاتر اربعین در چذابه دیدن کردند

  ناصر چنانی با بیان این‌که سوگواره ملی تئاتر اربعین در چذابه بسیار مورد استقبال مردم و زائران قرار گرفت توضیح داد: 40 هزار زائر از نمایش‌های این سوگواره دیدن کردند که آمار قابل‌توجهی است.

  |

  نظرات کاربران