در حال بارگذاری ...
قطب‌الدین صادقی در بازدید از تماشاخانه ارغنون:

نگذارید چراغ تئاتر خصوصی کشور خاموش شود

قطب‌الدین صادقی در اولین شب از بازگشایی تماشاخانه ارغنون ضمن بازدید از این مجموعه به تماشای نمایش «خواب خوب خواب» به کارگردانی سلیم باشکوه نشست.

به گزارش دریافتی ایران تئاتر قطب‌الدین صادقی مدرس، پژوهشگر و کارگردان نمایش دیشب در اولین شب از بازگشایی این تماشاخانه به تماشای نمایش «خواب خوب خواب» به کارگردانی سلیم باشکوه نشست.
وی پس از مشاهده روند بازسازی این عمارت نمایشی گفت: افزوده شدن تماشاخانه ارغنون به چرخه تئاتر کشور اتفاقی بزرگ است که باید قدر آن را دانست. امیدوارم این راه با انتخاب‌ها و تصمیمات درست مدیریت جدید مسیر درستی را بپیماید. این روزها اکثر تماشاخانه‌ها محوریت خود را بر گیشه قرار داده‌اند و امیدوارم ارغنون این رویه را پیشه کار خود قرار نداده و بیشتر و بهتر به جوانان بها دهد.
صادقی در پایان ضمن عرض تبریک به مناسبت بازگشایی ارغنون خاطرنشان کرد: نگذارید چراغ تئاتر خصوصی کشور خاموش شود. ما به چنین تماشاخانه‌هایی برای حمایت از نسل جوان نیازمندیم.
گفتنی است عمارت نمایشی ارغنون از دیشب بازگشایی‌شده و با دو نمایش «خواب خوب خواب» و «شهاب‌سنگ» پذیرایی تماشاگران خواهد بود.
مطالب مرتبط

برای نیمه دوم سال 96

فراخوان اجرا‌های عمومی تماشاخانه ارغنون منتشر شد
برای نیمه دوم سال 96

فراخوان اجرا‌های عمومی تماشاخانه ارغنون منتشر شد

تماشاخانه ارغنون با مدیریت جدید با انتشار فراخوانی برای اجرای عموم آثار نمایشی، از تمامی گروه‌های حرفه‌ای و دانشجویی دعوت به عمل آورد تا آثار نمایشی خود را به روابط عمومی این مجموعه ارسال نمایند.

|

نظرات کاربران