در حال بارگذاری ...
قطب‌الدین صادقی در بازدید از تماشاخانه ارغنون:

نگذارید چراغ تئاتر خصوصی کشور خاموش شود

قطب‌الدین صادقی در اولین شب از بازگشایی تماشاخانه ارغنون ضمن بازدید از این مجموعه به تماشای نمایش «خواب خوب خواب» به کارگردانی سلیم باشکوه نشست.

به گزارش دریافتی ایران تئاتر قطب‌الدین صادقی مدرس، پژوهشگر و کارگردان نمایش دیشب در اولین شب از بازگشایی این تماشاخانه به تماشای نمایش «خواب خوب خواب» به کارگردانی سلیم باشکوه نشست.
وی پس از مشاهده روند بازسازی این عمارت نمایشی گفت: افزوده شدن تماشاخانه ارغنون به چرخه تئاتر کشور اتفاقی بزرگ است که باید قدر آن را دانست. امیدوارم این راه با انتخاب‌ها و تصمیمات درست مدیریت جدید مسیر درستی را بپیماید. این روزها اکثر تماشاخانه‌ها محوریت خود را بر گیشه قرار داده‌اند و امیدوارم ارغنون این رویه را پیشه کار خود قرار نداده و بیشتر و بهتر به جوانان بها دهد.
صادقی در پایان ضمن عرض تبریک به مناسبت بازگشایی ارغنون خاطرنشان کرد: نگذارید چراغ تئاتر خصوصی کشور خاموش شود. ما به چنین تماشاخانه‌هایی برای حمایت از نسل جوان نیازمندیم.
گفتنی است عمارت نمایشی ارغنون از دیشب بازگشایی‌شده و با دو نمایش «خواب خوب خواب» و «شهاب‌سنگ» پذیرایی تماشاگران خواهد بود.
مطالب مرتبط

گفتگو با سلیم باشکوه نویسنده و کارگردان نمایش «خواب خوب خواب»

نگاه و شاکله اجتماعی همیشه تاثیرگذار است
گفتگو با سلیم باشکوه نویسنده و کارگردان نمایش «خواب خوب خواب»

نگاه و شاکله اجتماعی همیشه تاثیرگذار است

ایران تئاتر: جامعه از کانون‌هایی به شمار می‌رود که در آن تمامی اتفاق‌ها پیرامون توده‌ای از انسان‌ها شکل می‌گیرد که سرنوشت‌های بسیاری را شکل می‌دهد. خانواده نیز برگرفته از همان اجتماع توده‌ای کوچکتر است که نقش اساسی و قابل توجه‌ای از کل را در بر می‌گیرد. بنابراین ...

|

نظرات کاربران