در حال بارگذاری ...
 • برای بازبینی نمایش های ششمین دوره جشنواره

  شورای انتخاب تئاتر کودک و نوجوان جشنواره تئاتر شهر معرفی شدند

  کریم اکبری مبارکه ، مجتبی مهدی ، افسانه زمانی ، احمد سلیمانی و گلزار محمدی انتخاب نمایش های بخش تئاتر کودک و نوجوان ششمین جشنواره تئاتر شهر را بر عهده گرفتند.

  به گزارش ایران تئاتر شورای انتخاب متشکل از کریم اکبری مبارکه ، مجتبی مهدی ، افسانه زمانی ، احمد سلیمانی و گلزار محمدی از 30 آبان ماه جاری بازبینی نمایش های تولید شده برای حضور در جشنواره ششم تئاتر شهر را آغاز می کنند.
  کریم اکبری مبارکه بازیگر و کارگردان پیشکسوت تئاتر ، مجتبی مهدی نویسنده و کارگردان پیشکسوت تئاتر کودک و نوجوان ،افسانه زمانی نویسنده و کارگردان تئاتر و تئاتر عروسکی که برگزیده چند دوره جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بوده ، احمد سلیمانی بازیگر و کارگردان تئاتر که در چند دوره جشنواره تئاتر کودک و نوجوان برگزیده شده و گلزار محمدی کارگردان تئاتر و رئیس انجمن نمایشگران عروسکی خانه تئاتر 48 نمایش راه یافته به مرحله بازبینی را مورد ارزیابی قرار خواهند داد.
  پیش از این و در مرحله انتخاب نمایشنامه های متقاضی حضور در این بخش، 15 اثر به صورت قطعی و 33 اثر به شکل مشروط برای مرحله بازبینی معرفی شده اند.
  بازبینی نمایش های جشنواره تئاتر شهر طبق جدول اعلام شده به گروه های نمایشی در پردیس تئاتر تهران برگزار خواهد شد.
  ششمین جشنواره تئاتر شهر به عنوان بزرگترین رویداد هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در آذر و دی ماه 1396 برگزار می شود.

   
  مطالب مرتبط

  گفت‌وگو با افسانه زمانی کارگردان نمایش «ترنج»

وظیفه اصلی نمایش کودک و نوجوان، رشد و شکوفایی تخیل کودک است
  گفت‌وگو با افسانه زمانی کارگردان نمایش «ترنج»

  وظیفه اصلی نمایش کودک و نوجوان، رشد و شکوفایی تخیل کودک است

  ایران تئاتر:این روزها اگر به سالن تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در پارک لاله سر بزنید، شاهد اجرای تازه‌ترین نمایش افسانه زمانی با عنوان «ترنج» خواهید بود؛ نمایشی باز هم مثل آثار پیشین او در حال و هوای نمایش‌های ایرانی، آیینی و البته این‌بار با چاشنی ...

  |

  احمد سلیمانی نویسنده و کارگردان به ایران تئاتر گفت

نمایش یک دختر یک سرباز در باره ارزش های دفاع مقدس است
  احمد سلیمانی نویسنده و کارگردان به ایران تئاتر گفت

  نمایش " یک دختر یک سرباز" در باره ارزش های دفاع مقدس است

  احمد سلیمانی کارگردان با تجربه تئاتری در سال های اخیر حضور موثری در تئاتر داشته است و سال قبل هم نمایش" راهبان کلیسای معبد وانگ" را با موفقیت در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برد و جزو نمایش های پر مخاطب بود . کارگردانی که مثل خیلی از کارگردان شهرستانی در کارش پیشرفت خوبی داشته ...

  |

  خبرهایی از هشتمین روز جشنواره تئاتر شهر

  خبرهایی از هشتمین روز جشنواره تئاتر شهر

  در خبرهای هشتمین روز از جشنواره تئاتر شهر شما می‌توانید مطالبی از «درب پله‌های اضطراری» به کارگردانی مریم داننده، مرتضی شاه‌کرم نویسنده و کارگردان «سانتی‌متر»، امیر دلفانی نویسنده و کارگردان «رابطه» را پیگیری کنید.

  |

  نظرات کاربران