در حال بارگذاری ...
 • از امروز 29 آبان ماه:

  نمایش «اقای شف» در تالار حافظ به روی صحنه می رود

  نمایش آقای شِف به نویسندگی و کارگردانی امید اسدى از ۲۹ آبان لغایت هشتم آذرماه ۹۶ در تالار حافظ ساعت ٢١ به روی صحنه می‌رود.

  نمایش در خصوص  آشپزی است که در زمان تهیه غذاى مخصوص خود، قصه‌اى را هدیه‌ى مردم مى‌کند. قصه‌ رستاخیز تاریخ که آدم‌هایی را نشان می دهد پر از غم‌هاى بزرگ، که دنیای آنها بر اثر جنگ از بین رفته است و در آن با سه دوره تاریخى و سه داستان همسو، با سه شیوه اجرایى متفاوت روبرو هستیم.

  در این نمایشداود اسدالهى، فرزاد ابوعلى، محمد بیژنى نسب، شهرزاد کیانى، پگاه مشتاقى، شیلر کى، على حیدرى، ریحانه نظرى، نفیسا سبزى به عنوان بازیگر نقش‌آفرینی می‌کنند.

  از دیگر عوامل این نمایش می‌توان ازعاطفه ترابی دستیار اول و برنامه‌ریز، ابوالفضل میرسلیمانى تهیه کننده، داود اسدالهى طراح حرکات فرم، یگانه نظرى منشی صحنه، على‌اکبر طرخان مشاور امور بین‌الملل، على رضایى مدیر اجرایى، مشتاق پیرنیا موسیقى نام برد.

  علاقه‌مندان به تماشای این اثر نمایشی برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت تیوال مراجعه نمایند.

   




  مطالب مرتبط

  در تالار حافظ

«آوانتاژ» با اجرا برای عکاسان آغاز می شود
  در تالار حافظ

  «آوانتاژ» با اجرا برای عکاسان آغاز می شود

  نمایش «آوانتاژ» به کارگردانی کامران شهلایی و محمد لارتی که روز دوشنبه 2 مهرماه به طور رسمی کار خود را در تالار حافظ آغاز می کند، روز یک شنبه اول مهر برای عکاسان تئاتر و اعضا انجمن عکاسان خانه تئاتر روی صحنه خواهد رفت .

  |

  نظرات کاربران