در حال بارگذاری ...
 • بنفشه اعرابی در گفت‌وگو با ایران تئاتر خبر داد

  اهداء عواید اجرای سه روز نخست نمایش «جنگا» به زلزله‌زدگان کرمانشاه

  بنفشه اعرابی کارگردان و بازیگر نمایش «جنگا» از اهداء عواید فروش سه روز نخست اجرای این اثر نمایشی به آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه خبر داد.

  بنفشه اعرابی کارگردان و بازیگر شناخته شده تئاتر، سینما و تلویزیون که جدیدترین اثر نمایشی خود با عنوان «جنگا» را در خانه نمایش روی صحنه می‌برد، با اعلام این خبر به ایران تئاتر گفت: سه اجرای اول نمایش «جنگا» در روزهای 6 ،7 و8 آذرماه را به صورت همت عالی اجرا میکنیم و تمام عواید حاصل از فروش بلیط‌های این سه روز به آسیب دیدگان زلزله‌زده اهداء خواهد شد.

  در نمایش «جنگا» بر اساس نمایشنامه «خورشید را قسمت کنیم» پیر سووی که توسط وحید جانفرسا نگاشته شده،  بنفشه اعرابی در کنار طوفان مهردادیان ایفای نقش‌ می‌کنند.

  نمایش «جنگا» با کارگردانی بنفشه اعرابی از 6 تا 26 آذرماه جاری هر روز ساعت 19:30 در خانه نمایش اجرا میشود.

  بنفشه اعرابی پیش از این نمایش‌هایی همچون؛ «بوبوک»، «گل‌های میخک»، «پیکنولپسی»، «زنی که هر روز راس ساعت شش می‌آمد»، «رکوئیم»، «ماریانا پیندا» ، «پیانو» و...  را روی صحنه برده است.
  مطالب مرتبط

  پیمان قیاسی کارگردان نمایش «خروس» در گفت‌وگو با ایران تئاتر عنوان کرد

بازیگران افغان بی‌حاشیه‌ترین بازیگرانی بودند که با آن‌ها کار کردم
  پیمان قیاسی کارگردان نمایش «خروس» در گفت‌وگو با ایران تئاتر عنوان کرد

  بازیگران افغان بی‌حاشیه‌ترین بازیگرانی بودند که با آن‌ها کار کردم

  ایران تئاتر:پیمان قیاسی کارگردان نمایش «خروس» که این متن را با تعدادی از بازیگران افغانی‌تبار در اداره تئاتر روی صحنه برده، گفت: به جرات می‌توانم بگویم که اجرای این اثر واقعا برایم لذت‌بخش بود چراکه با بازیگرانی بی‌حاشیه، منظم و طالبِ یادگیری روبرو بودم و خوشحالم که نتیجه ...

  |

  نظرات کاربران