در حال بارگذاری ...
 • پیام معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به جشنواره تئاتر کودک و نوجوان:

  عرصه نمایش تعالی‌بخش کودک و نوجوان است

  علی مرادخوانی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان عرصه نمایش را صحنه ممتاز و متمایز عرضه افکار و اندیشه‌های تعالی‌بخش کودک و نوجوان دانست.

  به گزارش ایران تئاتر در پیام علی مرادخانی آمده است:
  برگزاری بیست و چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در شهر تاریخی همدان فرصت ارزشمندی است برای خلق آثار هنری مناسب و متناسب باحال و مقال کودکی و نوجوانی. هرچند حادثه دلخراش اخیر در مرزهای غربی کشور و مصائب انسانی استان کرمانشاه و به ویژه صحنه‌های تأثر انگیزی  که برای کودکان و  نوجوانان آن خطه مرزبان رویداد، خاطر همگان به خصوص روح لطیف هنرمندان را حزین و غمگین نمود اما جلوه‌های پرشکوه همدردی و همکاری آحاد ملت، سوژه‌های ناب و بدیعی برای آفرینش‌های هنری در دسترس وقایع نگاران هنرمند قرار داده است و بر این اساس شایسته است علیرغم تألمات روحی، با بهره‌گیری از امکانات موجود، این رویداد هنری در حد و اندازه مورد انتظار برگزار شود.
  بی گمان فردای روشن ایران اسلامی، منوط به تربیت، آموزش، نشاط، ایمان و اعتماد به نفس کودکان و نوجوانان این مرز و بوم است و عرصه نمایش، صحنه ممتاز و متمایز عرضه افکار و اندیشه‌های تعالی‌بخش کودک و نوجوان است که می‌بایست با جد و جهد از ظرفیت‌های بی بدیل پیدا و پنهان آن بهره برد و مسیر پیشرفت و تعالی در همه ابعاد زندگی فردی و اجتماعی را به آتیه سازان کشور آموخت.
  از تلاش همه دست‌اندرکاران و همکاران و حضورپیشکسوتان و هیأت محترم داوران سپاسگزارم و ضمن آرزوی توسعه و تعالی تئاتر کودک و نوجوان، سلامت  و سعادت کودکان و نوجوانان عزیز رادر همه عرصه‌های زندگی مسألت دارم.
  علی مرادخانی
  معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

   
  مطالب مرتبط

  در سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران به عراق مطرح شد:

نوری مالکی: جهان شاهد اتحاد ایران و عراق است
  در سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران به عراق مطرح شد:

  نوری مالکی: جهان شاهد اتحاد ایران و عراق است

  سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه چند تن از معاونان ازجمله سید محمد مجتبی حسینی معاون امور هنری به عراق سفر کردند در این سفر نوری مالکی معاون رئیس‌جمهوری عراق گفت: امروز جهان شاهد اتحاد و همدلی دو کشور دوست و برادر ایران و عراق است.

  |

  در آئین اختتامیه دهمین دوره جشنواره

جشنواره منطقه ای کودک و نوجوان خوزستان برگزیدگان خود را شناخت
  در آئین اختتامیه دهمین دوره جشنواره

  جشنواره منطقه ای کودک و نوجوان خوزستان برگزیدگان خود را شناخت

  آئین اختتامیه دهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان خوزستان در دزفول شامگاه سه شنبه ۸ اسفندماه با حضور مسئولین کشوری، استانی و هنرمندان حاضر در جشنواره در مجتمع سینمایی دزفول برگزار شد.

  |

  نظرات کاربران