در حال بارگذاری ...
 • از دوشنبه 13 آذرماه

  «من یه زنم، صدامو مى شنوین؟» در تالار مولوی به صحنه می رود

  «من یه زنم، صدامو مى شنوین؟» به نویسندگی و کارگردانی کاملیا غزلی از دوشنبه ۱۳ آذرماه در سالن اصلی تالار مولوی روی صحنه می رود.

  به گزارش ایران تئاتر «من یه زنم، صدامو مى شنوین؟» شامل خرده داستانهای تودرتویی بیانگر دردها، رنج ها، شکست ها و حتی شادی های یک زن است و هر کدام توسط یک بازیگر به نمایش گذاشته می شود.
  در نمایش «من یه زنم، صدامو مى شنوین؟» بازیگرانی چون الناز اسمآعیل زادگان، دیبا خاتمی، لاله مرزبان، غزاله مشعشعی، ساناز نجفی، مهسا نعمتی، دریا یاسری و سروش کریمی نژاد به ایفای نقش می پردازند.
  دراماتورژو مشاو کارگردان نمایش، توماج دانش بهزادی و مجری طرح، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز آن رضا قاضیانی است.
  سایر عوامل این نمایش عبارتند از: منشی صحنه، مرجان دورمشلو، مدیر صحنه رضا خاکی، طراح صحنه: مرجان دورمشلو، طراح لباس: الهام شعبانی، طراح نور و صدا: محمد رضا موحدی، آهنگساز: مهران میرمیری، طراح پوستر و بروشور، امیر رجبی، طراح گرافیک و موشن گرافیست، هما ایرانی، ساخت ویدئو مپ، حسین صمیمی، ساخت ماسک، سپیده زمانی، دوخت لباس، حسین پناهی، عکاس و مدیرتبلیغات، رضا قاضیانی، مدیرروابط عمومی و امور رسانه ای، سارا فرجی، مترجم، بهاره رامین راد، همکاران تبلیغات محیطی، روژین افشار، نیلوفر ریاحی فرد.
  نمایش نامبرده کاری از گروه تئاتر پراکسیس به تهیه کنندگی توماج دانش بهزادی است.
  «من یه زنم، صدامو مى شنوین؟»، از دوشنبه 13 آذرماه هرشب ساعت 19 در سالن اصلی تالار مولوی به روی صحنه می رود.
  علاقمندان برای تهیه بلیت این نمایش می توانند به سایت تیوال مراجعه کنند. همچنین پیش فروش بلیت های این نمایش از روز چهارشنبه هشتم آذرماه آغاز می شود.
  مطالب مرتبط

  نمایش «من یه زنم، صدامو می شنوین؟» در تالار مولوی افتتاح شد

هنگامه قاضیانی: امیدوارم هیچ مسئله‌ای بین هنرمند و مردم فاصله ایجاد نکند
  نمایش «من یه زنم، صدامو می شنوین؟» در تالار مولوی افتتاح شد

  هنگامه قاضیانی: امیدوارم هیچ مسئله‌ای بین هنرمند و مردم فاصله ایجاد نکند

  نمایش «من یه زنم، صدامو می شنوین؟» با کارگردانی کاملیا غزلی با حضور هنگامه قاضیانی و جمعی از دانشگاهیان در تالار مولوی افتتاح شد.

  |

  نگاهی به نمایش «ویتک، خرس سرباز» به کارگردانی طناز مظفری

خبر فوری؛ سرجوخه ویتک بازنشسته شد
  نگاهی به نمایش «ویتک، خرس سرباز» به کارگردانی طناز مظفری

  خبر فوری؛ سرجوخه ویتک بازنشسته شد

  ایران تئاتر، کیارش وفایی: پرده برداری از واقعیت از جمله اقداماتی است که می‌توان از طریق آن بسیاری ناگفته را به فعل در آورد و البته شنید. حال در این میان پرداختن به واقعیت از طریق مستندات در هنرهای نمایشی، تلفیقی از درست گویی و نمایشی نشان دادن آن است که مخاطب بدون سوالی آن را ...

  |

  نظرات کاربران