در حال بارگذاری ...
 • از دوشنبه 13 آذرماه

  «من یه زنم، صدامو مى شنوین؟» در تالار مولوی به صحنه می رود

  «من یه زنم، صدامو مى شنوین؟» به نویسندگی و کارگردانی کاملیا غزلی از دوشنبه ۱۳ آذرماه در سالن اصلی تالار مولوی روی صحنه می رود.

  به گزارش ایران تئاتر «من یه زنم، صدامو مى شنوین؟» شامل خرده داستانهای تودرتویی بیانگر دردها، رنج ها، شکست ها و حتی شادی های یک زن است و هر کدام توسط یک بازیگر به نمایش گذاشته می شود.
  در نمایش «من یه زنم، صدامو مى شنوین؟» بازیگرانی چون الناز اسمآعیل زادگان، دیبا خاتمی، لاله مرزبان، غزاله مشعشعی، ساناز نجفی، مهسا نعمتی، دریا یاسری و سروش کریمی نژاد به ایفای نقش می پردازند.
  دراماتورژو مشاو کارگردان نمایش، توماج دانش بهزادی و مجری طرح، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز آن رضا قاضیانی است.
  سایر عوامل این نمایش عبارتند از: منشی صحنه، مرجان دورمشلو، مدیر صحنه رضا خاکی، طراح صحنه: مرجان دورمشلو، طراح لباس: الهام شعبانی، طراح نور و صدا: محمد رضا موحدی، آهنگساز: مهران میرمیری، طراح پوستر و بروشور، امیر رجبی، طراح گرافیک و موشن گرافیست، هما ایرانی، ساخت ویدئو مپ، حسین صمیمی، ساخت ماسک، سپیده زمانی، دوخت لباس، حسین پناهی، عکاس و مدیرتبلیغات، رضا قاضیانی، مدیرروابط عمومی و امور رسانه ای، سارا فرجی، مترجم، بهاره رامین راد، همکاران تبلیغات محیطی، روژین افشار، نیلوفر ریاحی فرد.
  نمایش نامبرده کاری از گروه تئاتر پراکسیس به تهیه کنندگی توماج دانش بهزادی است.
  «من یه زنم، صدامو مى شنوین؟»، از دوشنبه 13 آذرماه هرشب ساعت 19 در سالن اصلی تالار مولوی به روی صحنه می رود.
  علاقمندان برای تهیه بلیت این نمایش می توانند به سایت تیوال مراجعه کنند. همچنین پیش فروش بلیت های این نمایش از روز چهارشنبه هشتم آذرماه آغاز می شود.
  مطالب مرتبط

  مسعود دلخواه کارگردان مفیستو در گفت و گو با ایران تئاتر عنوان کرد:

ضعف‌هایی در نمایشنامه‌نویسی ایران است که در رشته های دیگر نیست
  مسعود دلخواه کارگردان مفیستو در گفت و گو با ایران تئاتر عنوان کرد:

  ضعف‌هایی در نمایشنامه‌نویسی ایران است که در رشته های دیگر نیست

  ایران تئاتر: نمایش «مفیستو» اقتباس تئاتری از یکی از مهمترین رمان های قرن بیستم با همین عنوان است که با الهام از داستان دکتر فاستوس و مفیستوفلس (شیطان در افسانه‌های آلمانی) و در اعتراض به سیاست‌های فرهنگی حزب نازی در آلمان نوشته شده است. «مفیستو» به کارگردانی مسعود دلخواه روز ...

  |

  نقدی بر اجرای مفیستو به کارگردانی مسعود دلخواه

پست شدن ژن برتر
  نقدی بر اجرای مفیستو به کارگردانی مسعود دلخواه

  پست شدن ژن برتر

  ایران تئاتر_رضا آشفته: اگر بپذیریم که مفیستو اثری سیال ذهن و بر پایه ی مکتب اکسپرسیونیستی نوشته و اجرا شده، همان بهتر که نگاه ساختارگرا را بر آن روا دانست و اگر هم آن را اثری چندگانه و برگرفته از تلفیق مکتبها در نظر بگیریم که در پایان نیز به جهانی دیگر و عالم برزخ گره می خورد و ...

  |

  نظرات کاربران