در حال بارگذاری ...
 • با حمایت مجموعه تئاتر باران و با حضور اساتید برجسته

  برنامه کارگاه‌های آموزشی هفته هنر هرمز اعلام شد

  برنامه و چگونگی ثبت‌نام کارگاه‌های آموزشی هفته هنر هرمز که به همت تئاتر باران و حمایت سایت تیوال برگزار می‌شود؛ اعلام شد.

  به گزارش ایران تئاتر، هفته هنر هرمز با حمایت مجموعه تئاتر باران و با حضور اساتید برجسته، کارگاه‌های آموزشی خود را با رویکرد تخصصی و هدف دانش افزایی و توانمندسازی هنرمندان و کنشگران تئاتری هرمز برگزار می‌کند.

  کارگاه‌های هفته هنر هرمز با رویکرد «فرآیند تبدیل عناصر طبیعی به نشانه‌های فرهنگی » با هدایت سعید اسدی؛ کارگاه «بازیگری در نمایش‌های آیینی» توسط حسین مسافر آستانه، «هرمز، چشم انداز یک افسانه» توسط هادی کمالی مقدم و مینا بزرگ مهرنیا، کارگاه نمایشنامه‌نویسی توسط سیروس همتی، کارگاه مبانی بافت پیش مغ محمد سایبانی و کارگاه «حافظه حرکت جمعی» با هدایت مجید سرنی‌زاده در تئاتر باران برگزار خواهد شد.

  با توجه به رویکرد هفته هنر هرمز در تأثیرگذاری محتوای کارگاه‌های آموزشی بر مخاطبان، ظرفیت معینی از هر کدام از این کارگاه‌ها به فعالین حوزه هنرهای نمایشی اختصاص دارد.

  ظرفیت محدودی از متقاضیان آزاد نیز پس از ثبت نام اولیه برای حضور در این کارگاه‌ها دعوت خواهند شد و علاقه‌مندان جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این کارگاه‌ها می‌توانند با شماره66176825 تماس بگیرند.

  هفته هنر هرمز به همت تئاتر باران و حمایت سایت تیوال از یازدهم تا شانزدهم آذر ماه در تهران برگزار خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  در بخش بعلاوه فجر جشنواره تئاتر فجر

روایتی هولناک از یک حادثه با «29 مهر 96» به صحنه می‌رود
  در بخش بعلاوه فجر جشنواره تئاتر فجر

  روایتی هولناک از یک حادثه با «29 مهر 96» به صحنه می‌رود

  ‎نمایش «۲۹ مهر ۹۶» نوشته دیانا فتحی به طراحی و کارگردانی میلاد نیک‌آبادی و تهیه‌کنندگی کمپانی تئاتر باران برگرفته از یک حادثه واقعی در بخش بعلاوه فجر سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر اجرا می‌شود.

  |

  گفتگو با مسعود ترابی نویسنده و کارگردان نمایش «اِل کلاسیکو»

منطق کمدی این نمایش آزاد و رها نیست
  گفتگو با مسعود ترابی نویسنده و کارگردان نمایش «اِل کلاسیکو»

  منطق کمدی این نمایش آزاد و رها نیست

  ایران تئاتر: جهان با گستردگی و پهناوری خود دارای زیر مجموعه‌های بسیاری است که هر کدامشان برای خود از اهمیت و اعتبار خاصی برخوردار هستند که از میان آنها می‌توان به خانواده اشاره داشت. کانونی که در آن لحظه‌های تلخ و شیرین بسیاری رقم می‌خورد. اوقاتی که شاید دچار رومزه بودن شوند ...

  |

  نظرات کاربران