در حال بارگذاری ...
 • از استان تهران

  راهیابی نمایش «تنهایی مفرط من» به سی وششمین جشنواره تئاترفجر

  نمایش «تنهایی مفرط من» به نویسندگی و کارگردانی پیمان می آبادی از استان تهران به مرحله نهایی سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاترفجر راه پیدا کرد.

  به گزارش ایران تئاتر، نمایش «تنهایی مفرط من» به نویسندگی و کارگردانی پیمان می آبادی از استان تهران به مرحله نهایی سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاترفجر راه پیدا کرد.این نمایش در بیست و دومین جشنواره استانی به عنوان اثر برگزیده معرفی شد و جایزه بهترین بازیگر مرد را به خود اختصاص داد.

  «تنهایی مفرط من» به کارگردانی پیمان محمدی می آبادی که پیش از این توانسته بود بیشترین جوایز را از بیست و دومین جشنواره استان تهران را نصیب خود کند پس از جشنواره تئاتر استان تهران در دومین همایش آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر کشور نیز توانست به عنوان اثر برگزیده به مرحله نهایی سی و ششمین  جشنواره بین المللی تئاترفجر راه پیدا کند.

  دیگر عوامل نمایش «تنهایی مفرط من» عبارتند از بازیگر: پیمان محمدی می آبادی، دستیار کارگردان: محمد مغانی، فرهاد محمد صادق، طراح حرکات بدنی : محمد پورآ،  احمد ارجمندی، منشی صحنه : پگاه منصوری نیا، طراح صحنه و لباس:حسین کوکائیان ،عکاس: مبینا عبداللهی، طراح نور: حسین کوکائیان طراح پوستر و برو شور : عطیه فرزاد پور روابط عمومی : ندا بیگی.

  داستان این نمایش درمورد فردی دارای معلولیت (کم توان) است که از تفاوت‌های زندگی خود با انسانهای سالم از لحاظ جسمی سخن می‌گوید و همچنین از مشکلاتی که او با جامعه دارد. در این بین عاشق شدن او را می‌بینیم که جواب مثبتی از شخص مقابل می‌گیرد، اما در یک روز.....
  مطالب مرتبط

  با حضور مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی اتفاق افتاد

بررسی عملکرد انجمن هنرهای نمایشی استان تهران در یک سال گذشته
  با حضور مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی اتفاق افتاد

  بررسی عملکرد انجمن هنرهای نمایشی استان تهران در یک سال گذشته

  ارمغان بهداروند مدیرعامل انجمن هنرهای نمایش دیروز سه شنبه مورخه 21 آذرماه از انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و امکانات و پروژه های در حال تولید آن بازدید کردند.

  |

  نظرات کاربران