در حال بارگذاری ...
 • با نقش‌آفرینی طوفان مهردادیان و بنفشه اعرابی

  «جنگا» ویژه اهالی رسانه و هنرمندان روی صحنه می‌رود

  نمایش «جنگا» جدیدترین اثر نمایشی بنفشه اعرابی، ویژه هنرمندان، خبرنگاران و عکاسان رسانه در خانه نمایش روی صحنه می‌رود.

  به گزارش ایران تئاتر، نمایش «جنگا» به نویسندگی وحیدجانفرسا و کارگردانی بنفشه اعرابی روز سه‌شنبه 14 آذر ساعت 19:30 ویژه هنرمندان، خبرنگاران و عکاسان هنر اجرا می‌شود.

  نمایش «جنگا» با نگاهی به «خورشید را قسمت کنیم» نوشته پیرسووی توسط وحیدجانفرسا نوشته شده و بنفشه اعرابی آن را کارگردانی کرده است.

  در خلاصه داستان نمایش «جنگا» آمده: جوزین دزرومو به طرزی غیرمتعارف از خانه دکتر وینسنت برتلن سر درمی‌آورد و اتفاقاتی رقم می‌خورد که به شکل متناوب یکدیگر را به همراه مخاطب غافلگیر می‌نماید.

  از دیگر عوامل گروه می‌توان به  گروه کارگردانی: آوا بالاور، مانی اسماعیلی و محمدرضا لیمویی، عکاس: امیر اصغرزاده، اجرای نور: محمدصادقی، اجرای گریم: سبا سلیمانی و محمود ملکی علیایی، دستیار صحنه و لباس: پگاه جرموز، مشاور رسانه ای: گروه رسانه ای راسا.

  علاقه‌مندان به تماشای این اثر نمایشی می‌توانند به خانه نمایش به نشانی میدان فردوسی، بعد از خیابان ایرانشهر، خیابان شهید موسوی (فرصت سابق)، کوچه محمدآقا، پلاک 34 مراجعه فرمایند.
  مطالب مرتبط

  پیمان قیاسی کارگردان نمایش «خروس» در گفت‌وگو با ایران تئاتر عنوان کرد

بازیگران افغان بی‌حاشیه‌ترین بازیگرانی بودند که با آن‌ها کار کردم
  پیمان قیاسی کارگردان نمایش «خروس» در گفت‌وگو با ایران تئاتر عنوان کرد

  بازیگران افغان بی‌حاشیه‌ترین بازیگرانی بودند که با آن‌ها کار کردم

  ایران تئاتر:پیمان قیاسی کارگردان نمایش «خروس» که این متن را با تعدادی از بازیگران افغانی‌تبار در اداره تئاتر روی صحنه برده، گفت: به جرات می‌توانم بگویم که اجرای این اثر واقعا برایم لذت‌بخش بود چراکه با بازیگرانی بی‌حاشیه، منظم و طالبِ یادگیری روبرو بودم و خوشحالم که نتیجه ...

  |

  نظرات کاربران