در حال بارگذاری ...
 • با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار

  پلاتو اجرای شهرستان شهریار ساخته می‌شود

  پلاتو اجرای شهرستان شهریار با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار در حال ساخت است.

  امیر حسین شفیعی در گفت‌وگو با ایران تئاترگفت: «با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار مجموعه 200 متری در اختیار انجمن هنرهای نمایشی استان تهران قرار گرفته است».
  وی ادامه داد: «شهرستان شهریار که تاکنون مکانی برای تمرین و اجرای گروه‌های نمایشی نداشته و افراد برای آماده سازی آثارشان مجبور به تمرین و اجرا در فرهنگسراهای شهرداری بودند به زودی تولید نمایش‌هایشان را در پلاتو اجرا، انجام خواهند داد».
  رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران اظهار کرد: «با کمک انجمن هنرهای نمایشی ایران به شعب خود برای ساخت و تجهیز پلاتوها، موفق شدیم تا بخشی از بودجه را در اختیار انجمن هنرهای نمایشی شهرستان شهریار قرار دهیم  و با تلاش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار و اداره کل استان تهران، پلاتو اجرای شهرستان شهریار در دست ساخت قرار گرفت».
  شفیعی بیان کرد: «این پلاتو با مساحت 200 متر با ظرفیت 50 تا 60 مخاطب دارای اتاق گریم، کافی‌شاپ و سالن انتظار در فضای باز است در نظر گرفته شده است».
  وی گفت: «امیدوار هستیم تا پایان سال 1396 مورد بهره‌برداری قرار گیرد و هنرمندان دارای مکانی برای تمرین و اجرا شوند.این پلاتو اجرا، پس از آماده سازی در اختیار انجمن هنرهای نمایشی شهرستان شهریار قرار خواهد گرفت».
  مطالب مرتبط

  با حضور مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی اتفاق افتاد

بررسی عملکرد انجمن هنرهای نمایشی استان تهران در یک سال گذشته
  با حضور مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی اتفاق افتاد

  بررسی عملکرد انجمن هنرهای نمایشی استان تهران در یک سال گذشته

  ارمغان بهداروند مدیرعامل انجمن هنرهای نمایش دیروز سه شنبه مورخه 21 آذرماه از انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و امکانات و پروژه های در حال تولید آن بازدید کردند.

  |

  در همایش تئاتر خیابانی جزیره‌ی خارک

امیرحسین شفیعی کارگاه آموزشی از ایده تا کارگردانی را برگزار می‌کند
  در همایش تئاتر خیابانی جزیره‌ی خارک

  امیرحسین شفیعی کارگاه آموزشی "از ایده تا کارگردانی" را برگزار می‌کند

  همایش تئاتر خیابانی جزیره‌ی خارک به همت شهرداری جزیره، با تاکید بر موضوعات دینی و دفاع مقدس از 25 تا 27 آبان‌ماه در پارک ساحلی جزیره‌ی خارک برگزار می‌شود و امیرحسین شفیعی کارگاه آموزشی "از ایده تا کارگردانی" را برگزار می‌کند.

  |

  نظرات کاربران