در حال بارگذاری ...
 • از فردا 15 آذر

  «قیقاج» به صحنه می رود

  نمایش «قیقاج» به کارگردانی افشین واعظی از فردا ۱۵ آذر اجراهای خود را در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز می کند.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش «قیقاج» نوشته فاطمه دولت آبادی و به کارگردانی افشین واعظی از فردا 15 آذر اجراهای خود را در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز می کند.

  واعظی پیش از این در نمایش هایی چون پچ پچه های پشت خط نبرد و  خرده جنایت های زناشویی به کارگردانی محمدرضا ستاری و جهشه به کارگردانی علی برجی به ایفای نقش پرداخته.

   در «قیقاج» نسیم افشار پور، آیدا جعفرى، رامین دلفانى، هامون سیدى، حامد شریف پور، حامد مقدسى و نوشین مینایى فرد ایفای نقش می کنند.

  در خلاصه نمایش آمده: تولد منه، همه جمعن، یکى تز می‌ده بطرى بازى کنیم...

  از دیگر عوامل نمایش می توان به حمیدرضا محمدى(فاطمه زین العابدین(سینا افشار( غزاله الکائى(پدرام رضوانى(مسعود عابدى(پانیذ افشار و آوا وفاخواه(شهرام خطى(هدیه رحمت نژاد(

  «قیقاج» از 15 آذر تا 5 دی هرشب بجز شنبه ها ساعت 19:30 در ساله سه پردیس تئاتر شهرزاد واقع در خیابان نوفل‌لوشاتو، تقاطع خیابان رازی به صحنه می رود.
  مطالب مرتبط

  گفتگو با فرزانه سهیلی بازیگر نمایش «کوکوی کبوتران حرم»

اهمیت به مسائل روز از مهمترین قوانین تئاتر اجتماعی است
  گفتگو با فرزانه سهیلی بازیگر نمایش «کوکوی کبوتران حرم»

  اهمیت به مسائل روز از مهمترین قوانین تئاتر اجتماعی است

  ایران تئاتر: توجه به مسائل اجتماعی در حوزه نمایش از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا که هنر نمایش به دلیل ارتباط مستقیم با مخاطب می‌تواند تاثیرگذاری بیشتر داشته باشد. نمایش «کوکوی کبوتران حرم» به قلم علیرضا نادری یکی از آثار نمایشی است که چنین مسائلی را در روایت خود با دقت و ...

  |

  نظرات کاربران