در حال بارگذاری ...
 • رئیس کمپانی دانمارکی «باتیتا» حاضر در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

  تمام انتظارات ما در جشنواره امسال برآورده شد

  توربن استیگ هانزبد رئیس کمپانی «باتیتا» از کشور دانماک با یادآوری حضور شش سال قبل این کشور در ایران و اجرای نمایش «اسپاگتی» از برآورده شدن انتظارات خود در این جشنواره خبر داد.

  به گزارش ایران تئاتر، توربن استیگ هانزبد که از کشور دانمارک در جشنواره حضور پیدا کرده است، گفت: شش سال پیش سورن اوسن بازیگر این نمایش کاری را به ایران آورده بود به نام «اسپاگتی» که مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت، کمپانی باتیتا دوباره نمایشی را با عنوان «تک نوازی دونفره» به این جشنواره آورد که امیدواریم مخاطبین و ایرانیان از این کار لذت برده باشند.

  او در مورد داستان نمایش اظهار کرد: نمایش «تک نوازی دو نفره» یا «نوازنده‌ای برای دو نفر» که به هر دو اسم می‌توان نام گذاری کرد؛ داستان یک رهبر ارکستر است که شش ساز و شش نوازنده همراه خود دارد، طی روند داستان پنج نفر از آنها به دلایل مختلف نمی‌توانند در کنسرت حضور پیدا کنند و یک نفر از موزیسین‌ها که توانایی چندانی هم روی نواختن سازهای مختلف را ندارد، به سختی وارد صحنه می‌شود.

  رئیس کمپانی باتیتا گفت: این نمایش در کشور ترکیه و کره جنوبی نیز به اجرا در آمده و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در کشورهای دیگری نیز اجرا خواهیم کرد.
  نظرات کاربران