در حال بارگذاری ...
 • پس از 16 سال در پردیس تئاتر شهرزاد

  داخائو دی ماه به صحنه می رود

  نمایش داخائو به کارگردانی مشترک حمیدرضا هدایتی و شهرام ابوالقاسمی دی ماه در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه خواهد رفت.

  به گزارش ایران تئاتر «داخائو» به نویسندگی شهرام ابوالقاسمی و کارگردانی مشترک حمیدرضا هدایتی و شهرام ابوالقاسمی از دوم دی ماه اجراهای خود را در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز می کند.
  «داخائو» داستان سه دوست دانشجو است که در یک خانه مجردی در حاشیه شهر زندگی کرده و شروع به پرده برداری از اتفاقات و داستان های گذشته خود می کنند. در این نمایش حوادث متفاوتی که ریشه در گذشته آنها دارد به صورت رفتن به گذشته و حرکت به سوی آینده بیان می شود و کار را به سمت جریان سیال ذهن هدایت می کند.
  در این نمایش حمید رضا هدایتی، محسن بابایی، ارشیا زرین و مریم قربانیان به ایفای نقش می پردازند.
  اجرای ابتدایی نمایش با نام آشوئیتس سال 80 و 81 در جشنواره دانشجویی فجر به اجرا در آمد و در آن سال موفق ترین کار در جشنواره لقب گرفت و جوایز بهترین کارگردانی برای شهرام ابوالقاسمی، بهترین بازیگری برای حمیدرضا هدایتی، دیپلم افتخار بازیگری مرد برای محسن بابایی و جوایزی در بخش موسیقی، طراحی صحنه و لباس را کسب کرد. همچنین به عنوان بهترین اجرا از نگاه منتخب هیئت داوران و بهترین نمایش از نظر تماشاگران انتخاب شد.
  شهرام ابوالقاسمی نویسنده «داخائو» در ارتباط با اجرای این نمایش عنوان کرد: بعد از سال ها، نمایش ما دوباره به روی صحنه خواهد رفت. در این مدت به علت پاره ای از مشکلات که اصلی ترین آنها عدم دریافت مجوز بود، موفق به اجرای مجدد آن نشدیم. البته این نمایشنامه در ابتدا آشوئیتس نام داشت که با توجه به گذر زمان، تغییراتی در نمایشنامه داشتیم و اکنون نام این نمایش داخائو  است.
  نمایش «داخائو» به  تهیه کنندگی سالار رضایی از ساعت 20:30 روز دوم دی ماه در سالن شماره سه پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می رود.
  نحوه تهیه بلیت متعاقبا اعلام خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود

نقش‌آفرینی بهنام شرفی و محمد هادی عطایی در «حکم »
  در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود

  نقش‌آفرینی بهنام شرفی و محمد هادی عطایی در «حکم »

  نمایش حکم به نویسندگی مشترک مسعود ترابی و سعید سالمی و به کارگردانی مسعودترابی با تهیه کنندگی مهدی کمال پور اردیبهشت ماه ۹۸ در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می رود.

  |

  برنامه‌ اسفند ماه پردیس تئاتر شهرزاد اعلام شد

  برنامه‌ اسفند ماه پردیس تئاتر شهرزاد اعلام شد

  نمایش‌های «خاطره‌ای از دو دوشنبه» به کارگردانی سعید عسگریان، «ای بی» به کارگردانی پوریا رستمی، «هامان کشان» به کارگردانی علیرضا مهران و «بدون تماشاگر» به کارگردانی امیر اخوین عنوان نمایش‌هایی است که در ماه اسفند در پردیس شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

  |

  نظرات کاربران