در حال بارگذاری ...
با حضور مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی اتفاق افتاد

بررسی عملکرد انجمن هنرهای نمایشی استان تهران در یک سال گذشته

ارمغان بهداروند مدیرعامل انجمن هنرهای نمایش دیروز سه شنبه مورخه ۲۱ آذرماه از انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و امکانات و پروژه های در حال تولید آن بازدید کردند.

به گزارش ایران تئاتر، دیروز سه شنبه مورخه 21 آذرماه مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ارمغان بهداروند از انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و پروژه ها و فعالیت های انجمن واقع در مجموعه تالار محراب بازدید کردند و از نزدیک با روند فعالیت های انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و تولیدات آن آشنا شدند.

در این دیدار ابتدا از روند تمرینات پروژه آموزشی نمایش «اسب» به کارگردانی آرش دادگر از تولیدات انجمن هنرهای نمایشی استان تهران وسپس از روند تمرین پروژه آموزشی تیتوس آندرونیکوس به کارگردانی مسعود طیبی ازدیگر تولیدات انجمن هنرهای نمایشی استان تهران دیدن کردند.

در ادامه دکتر بهداروند از روند تمرین نمایش «پرسه در مه »به کارگردانی اسماعیل فیروزی بازدید نمودند.

پس از بازدید از فعالیت های انجمن ایشان در جلسه مشترک با اعضای انجمن شرکت نمودند . در این جلسه گزارشی ازعملکرد انجمن هنرهای نمایشی استان تهران در یک سال گذشته ارائه شد و گزارش پروژه های مهم شهرستان های تابعه اعم ازگزارش پروژه کتاب«تاریخچه تئاتراستان تهران» ، نحوه عملکردسایت تئاترتهران، روند ساخت سالن بلک باکس شهرستان شهریار و اجراهای عموم شهرستان های استان تهران و همچنین پیگیری تخصیص و ساخت دو سالن در شهرستان دماوند به سمع و نظر ایشان رسید ودکتر بهداروند نیز نظرات خود را مطرح کردند و از روند پروژه ها ابراز رضایت و حمایت نمودند.
مطالب مرتبط

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی پس از تماشای نمایش  سانتی متر عنوان کرد :

امید آن که تئاتر امروز، در تربیت نسلی که دغدغه ایجاد امیدواری دارد کوشاتر باشد
مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی پس از تماشای نمایش سانتی متر عنوان کرد :

امید آن که تئاتر امروز، در تربیت نسلی که دغدغه ایجاد امیدواری دارد کوشاتر باشد

ارمغان بهداروند مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران، نمایش «سانتی‌متر» را یک ساعت توقف در زندگی انسان‌هایی دانست که حق دارند.

|

نظرات کاربران