در حال بارگذاری ...
 • «فیگوراتیو مرگ» در جشنواره تئاتر شهر به صحنه می‌رود

  فیگوراتیو مرگ نوشته محسن عظیمی به کارگردانی سیامک زین‌الدینی، شنبه دوم دی‌ماه ساعت ۱۷: ۳۰ و ۱۹: ۳۰ در پردیس تئاتر خاوران (سالن استاد کشاورز) روی صحنه می‌رود.

  این نمایش به‌عنوان یکی از آثار بخش صحنه‌ای ششمین جشنواره تئاتر شهر، قصه‌ی عشق جنون‌وار مردی‌ست به یک دختر، دختری به نام بارون که با یکی از دوستان مرد از کشور خارج می‌شود اما پس از بازگشتش مرد برای اینکه همیشه کنارش باشد...

  فرزاد آیتی، صدف فتحی و سیامک زین‌الدینی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند و یاسمین برزگری به‌عنوان دستیار کارگردان، بهرام حاج جعفری‌زاده، موسیقی و افکت، سارا شاه‌آبادی، نقاشی و طراح گریم، سیامک زین‌الدینی، طراح صحنه و لباس، حامد هاشمی، طراح پوستر و‌ بروشور، مهتا چراغی، عکاس، لنا غریقی، مدیر صحنه، محمد رازی، منشی صحنه و محمدمهدی رضائیان، مدیریت اجرایی در اجرای این نمایش همکاری دارند.
  مطالب مرتبط

  علیرضا حنیفی بازیگر نمایش «هجده»:

این بود زندگی؟
  علیرضا حنیفی بازیگر نمایش «هجده»:

  این بود زندگی؟

  ایران تئاتر: نمایش «هجده» نوشته‌ی محسن عظیمی با کارگردانی مسعود ترابی این روزها در سالن انتظامی خانه هنرمندان اجرا می‌رود. به همین بهانه با علیرضا حنیفی با نقش پدر خانواده که حضوری افتخاری در این نمایش دارد گفتگویی کوتاه انجام‌شده است.

  |

  خبرهایی از هشتمین روز جشنواره تئاتر شهر

  خبرهایی از هشتمین روز جشنواره تئاتر شهر

  در خبرهای هشتمین روز از جشنواره تئاتر شهر شما می‌توانید مطالبی از «درب پله‌های اضطراری» به کارگردانی مریم داننده، مرتضی شاه‌کرم نویسنده و کارگردان «سانتی‌متر»، امیر دلفانی نویسنده و کارگردان «رابطه» را پیگیری کنید.

  |

  نظرات کاربران