در حال بارگذاری ...
 • روزبه حسینی در گفت‌وگو با ایران تئاتر خبر داد

  اجرای نمایش «سیم و سرمه» در جشنواره تئاتر فجر

  روزبه حسینى نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر از رونمایى جدیدترین اثر نمایشی خود با عنوان «سیم و سرمه» در جشنواره تئاتر فجر خبر داد.

  روزبه حسینی کارگردان و نمایشنامه نویس که این روزها همراه با گروه‌اش تازه‌ترین اثر خود «سیم و سرمه» را براى اجرا در خانه نمایش دا آماده مى‌کند، از تغییر زمان اجرای این اثر به دلیل شرایط ویژه این نمایش خبر داد و به ایران تئاتر گفت: بر اساس برنامه‌ریزی جدید این نمایش نخستین بار با حضور در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در روزهای یکم و دوم بهمن ماه در معرض تماشاى مخاطبان قرار خواهد گرفت و اجراى عمومى خود را نیز پس از پایان جشنواره ادامه خواهد داد.

  حسینی در ادامه افزود: علاوه بر چهار اجرای «سیم و سرمه» در جشنواره تئاتر فجر تصمیم گرفتم پیش از اجراى عمومى، این نمایش را به صورتى تقریبا خصوصى براى برخى از هنرمندان و منتقدان تئاتر اجرا کنم تا در معرض نظرات مختلف این دوستان نیز قرار بگیرد.

  پیش از این قرار بود نمایش «سیم و سرمه» روز دوشنبه ١٨ دى‌ماه جاری اجراى خود را در خانه نمایش دا آغاز کند که بر اساس این تغییرات اجراى عمومى این اثر به نیمه دوم بهمن ماه موکول شد.

  لازم به ذکر است در این نمایش بازیگران و اجراگرانی همچون؛ سیما شکری و میثم غنی‌زاده بازی می‌کنند.

  سایر عوامل این نمایش عبارتند از: آرش فصیح مجرى طرح، رحمان حسینى مدیرتولید، صبا آزادی برنامه‌ریز، فاطمه نوروزى، معین قوى و علی افشاری گروه کارگردانی، تنظیم ملودی برای اجرا و ووکالیست آیدا روزبهانه، نوازنده گیتار و سازهای الکتریک ووکالیست رامین رضاپور، علیرضا چلیپا مدیر هنرى، سمیرامیس محمدی روابط عمومی، تبلیغات مجازی نگار بیگی، مهدى طالقانى طراح گرافیک، سید ضیاءالدین صفویان عکاس، امیر ترحمى مشاور فنى.
  مطالب مرتبط

  گفت و گوی ایران تئاتر با روزبه حسینی کارگردان نمایش سیم و سرمه در فجر 36:

داستان یک سیاه باز در پستو خانه و آب انبار
  گفت و گوی ایران تئاتر با روزبه حسینی کارگردان نمایش سیم و سرمه در فجر 36:

  داستان یک سیاه باز در پستو خانه و آب انبار

  ایران تئاتر: نمایش سیم و سرمه که قرار است در سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر حضور  یابد تازه ترین اثر روزبه حسینی است که به همین بهانه و حضورش در جشنواره تئاتر فجر با او به گفت و گو پرداختیم.

  |

  اجرای «آشویتس زنان» در جشنواره تئاتر فجر

  اجرای «آشویتس زنان» در جشنواره تئاتر فجر

  نمایش «آشویتس زنان» به نویسندگی و کارگردانی علی صفری و تهیه کنندگی فرهاد برهانی در بخش آثار نامتعارف سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به نمایش درخواهد آمد.

  |

  بررسی نویسندگانی که در تابستان بیش از یک اثر بر صحنه داشته اند

گرما بر پرکاری تعدادی از نویسنده ها اثری ندارد
  بررسی نویسندگانی که در تابستان بیش از یک اثر بر صحنه داشته اند

  گرما بر پرکاری تعدادی از نویسنده ها اثری ندارد

  ایران تئاتر: از اول تیرماه تا 31 شهریورماه 1396 در تهران 160 نمایشنامه توسط کارگردان های تئاتر روی صحنه رفت که در این میان، 11 نویسنده بیش از یک اثر بر صحنه داشتند.

  |

  نظرات کاربران