در حال بارگذاری ...
 • خبرهایی از هشتمین روز جشنواره تئاتر مهر کاشان

  نمایش های صحنه‌ای «مجلس مختلف‌خوانی»، «گمشده در هزار توی زمان» و «کافی شاپ» در هشتمین روز جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان در فرهنگسرای مهر اجرا شد.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهرکاشان، این جشنواره در روز هشتم شاهد اجرای یک نمایش خیابانی با نام «بازگشت» نیز بود.
  نمایش صحنه‌ای «مجلس مختلف‌خوانی» به نویسندگی صبا نجاتی و کارگردانی مرتضی جلیلی دوست با ژانر دینی و آیینی کارگروهی از تهران، «گمشده در هزار توی زمان» به نویسندگی علی نبی پور و کارگردانی حسین اسدی با ژانر دفاع مقدس کارگروهی از جزیره خارک و «کافی شاپ» به نویسندگی و کارگردانی حسینعلی بینوایی کار گروهی از تهران با ژانر اجتماعی در سالن‌های مهربان، مهرگان و تماشاخانه ماه به روی صحنه رفت.
  نمایش های صحنه‌ای «چشم‌های بسته از خواب»، «گامی در دوزخ گامی در بهشت»، «اگر شبی از شب‌های تهران مسافری...» و «همسایه‌داری» از جمله نمایش‌های خیابانی و صحنه‌ای در روز نهم سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر است که روز جمعه 22 دی ماه به روی صحنه می‌رود.

   
  مطالب مرتبط

  مشاور فرهنگی اجتماعی شهردار کاشان:

جشنواره تئاتر مهر کاشان بستری برای آموزه‌های شهروندی است
  مشاور فرهنگی اجتماعی شهردار کاشان:

  جشنواره تئاتر مهر کاشان بستری برای آموزه‌های شهروندی است

  مشاور فرهنگی اجتماعی شهردار کاشان گفت: مهم‌ترین رسالت جشنواره تئاتر مهر کاشان، گسترش فرهنگ و هنر تئاتر، مردمی کردن آن از یک‌سو و از سوی دیگر فراهم کردن بستری برای آموزه‌های شهروندی است.

  |

  باهدف آموزش و اطلاع‌رسانی ایدز:

نمایش «این سه تا» در جشنواره تئاتر مهر کاشان اجرا شد
  باهدف آموزش و اطلاع‌رسانی ایدز:

  نمایش «این سه تا» در جشنواره تئاتر مهر کاشان اجرا شد

  به مناسبت هفته آموزش و اطلاع‌رسانی ایدز (۸ تا ۱۴ آذرماه) و هم‌زمان با جشنواره ملی تئاتر مهر، نمایش خیابانی «این سه تا» در محوطه فرهنگ‌سرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و در سطح شهر کاشان اجرا شد.

  |

  نظرات کاربران