در حال بارگذاری ...
 • با اجرای محمد سلوکی

  جشنواره تئاتر مهر کاشان با چهر‌های شاخص نمایش کشور پایان می‌یابد

  سه چهره شاخص تئاتر کشور میهمانان ویژه آیین پایانی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان هستند.

  به گزارش ایران تئاتر فرهاد ناظرزاده کرمانی، رضا بابک و عباس جهانگیریان سه نام مؤثر عرصه نمایش کشور، در آیین پایانی این جشنواره که از ساعت 19 در تالار آزادی دانشگاه کاشان برگزار می‌شود حضور خواهند داشت.
  «قرهاد ناظرزاده» کرمانی پژوهشگر برجسته هنرهای نمایشی و تئاتر و چهره ماندگار عرصه فرهنگ و هنر کشور سخنران و میهمان ویژه این مراسم محسوب می‌شود.
  «رضا بابک» بازیگر و کارگردان پیشکسوت عرصه سینما، تلویزیون و تئاتر کشور نیز دیگر میهمان آیین پایانی جشنواره سیزدهم است
  «عباس جهانگیریان»، نویسنده و پژوهشگر کودکان و نوجوانان میهمانان ویژه دیگری است که در کنار هنردوستان و هنرمندان آیین پایانی این جشنواره را به تماشا می‌نشیند.
  در این آیین که اجرای آن را محمد سلوکی عهده‌دار است بخش‌های متنوعی نظیر موسیقی، کلیپ، تقدیر از پیشکسوتان و تجلیل از آثار برگزیده پیش‌بینی شده است.
  سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان که از 14 دی‌ماه جاری آغاز شده شامگاه 24 دی‌ماه در تالار آزادی دانشگاه کاشان با معرفی برگزیدگان پایان می‌یابد.




  مطالب مرتبط

  مشاور فرهنگی اجتماعی شهردار کاشان:

جشنواره تئاتر مهر کاشان بستری برای آموزه‌های شهروندی است
  مشاور فرهنگی اجتماعی شهردار کاشان:

  جشنواره تئاتر مهر کاشان بستری برای آموزه‌های شهروندی است

  مشاور فرهنگی اجتماعی شهردار کاشان گفت: مهم‌ترین رسالت جشنواره تئاتر مهر کاشان، گسترش فرهنگ و هنر تئاتر، مردمی کردن آن از یک‌سو و از سوی دیگر فراهم کردن بستری برای آموزه‌های شهروندی است.

  |

  باهدف آموزش و اطلاع‌رسانی ایدز:

نمایش «این سه تا» در جشنواره تئاتر مهر کاشان اجرا شد
  باهدف آموزش و اطلاع‌رسانی ایدز:

  نمایش «این سه تا» در جشنواره تئاتر مهر کاشان اجرا شد

  به مناسبت هفته آموزش و اطلاع‌رسانی ایدز (۸ تا ۱۴ آذرماه) و هم‌زمان با جشنواره ملی تئاتر مهر، نمایش خیابانی «این سه تا» در محوطه فرهنگ‌سرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و در سطح شهر کاشان اجرا شد.

  |

  نظرات کاربران