در حال بارگذاری ...
 • 13 نمایش به مرحله نهایی جشنواره تئاتر معلولین خلیج فارس راه یافتند

  داوران ششمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولین خلیج فارس پس از بازبینی آثار، ۱۳ نمایش را بعنوان آثار نهایی برای حضور در این جشنواره معرفی کردند.

  به گزارش ایران تئاتر، با اتمام بازبینی نمایش‌های متقاضی حضور در ششمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولین خلیج فارس که امسال در شهر یاسوج برگزار می‌شود، 13 نمایش از  شهرهای مختلف به مرحله نهایی این جشنواره راه پیدا کردند.

  بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولین خلیج فارس، کلیه گروه‌های نمایشی پذیرفته شده در بخش نهایی جشنواره می‌بایستی حداقل 7  اجرای عمومی قبل از شرکت در جشنواره داشته و گواهی تأیید آن را با قید تعداد اجرا، زمان و مکان آن به دبیرخانه جشنواره ارائه دهند، در غیر اینصورت امکان شرکت در جشنواره را نخواهند داشت.

  نمایش «نیازی و میکروب سیاه» به کارگردانی احمد طرفی از اهواز، «عشق تا آوار» عبدالله ندومی از آبادان، « شادی و شوره‌ای» نوال وائلی از ماهشهر، «لوس و ننر» امرالله جمالی از شیراز، «شایعه» یوسف شکوهی از فسا، «دندان کرم خورده زمین» حسن سبحانی مینابی از میناب، «همه دزدها دزد نیستند» رضا آزاد دریایی از بندرعباس، «شهر صورتک‌ها» سیدصالح زینی‌‌پور از یاسوج، «دختر بیدار» سیدصالح زیی‌پور از یاسوج، «میوه ممنوعه» مهرداد محسنی از گناوه، «روایت یک اعتراف» یونس رزاقی‌پور از اهر، «کمدی اکتشافات» عبدالرسول محمودی از بندر دبیر، آثار صحنه‌ای راه یافته به مرحله نهایی ششمین جشنواره تئاتر منطقه‌ای معلولین خلیج فارس هستند.

  همچنین هیات داوران ضمن تایید نمایش «کاتیس» به دلیل انصراف کارگردان از حضور در جشنواره، جهت احترام به آراء استانی، از معرفی نمایش مذکور به دبیرخانه معذور می‌باشد.

  در بخش جنبی این جشنواره نیز نمایش خیابانی «قهرمان» به کارگردانی حبیب‌الله ناصری از میناب اجرا می‌شود.

  ششمین جشنواره تئاتر منطقه‌ای معلولین خلیج فارس از روز 9 تا 12 اسفندماه جاری در یاسوج برگزار می‌شود.
  نظرات کاربران