در حال بارگذاری ...
 • با پایان گرفتن سی‌وششمین جشنواره تئاتر فجر

  برنامه جدید تالارهای نمایشی تئاتر شهر اعلام شد

  با پایان گرفتن سی‌و شمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر سه اثر نمایشی جدید در تالارهای قشقایی، سایه و پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می روند.

  به گزارش ایران تئاتر، تالارهای سایه، قشقایی و پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر با پایان گرفتن سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از اواسط بهن ماه سال جاری میزبان سه اثر نمایشی جدید خواهد بود.

  در پلاتو اجرا از روز یکشنبه 15 بهمن ماه نمایش «اهالی هوا» به نویسندگی و کارگردانی دیانا فتحی و بازی یاسمن ادیبی، روزبه حصاری، سوگل خلیق ساعت 19 با مدت زمان 45 دقیقه و قیمت بلیت 15 هزار تومان روی صحنه می‌رود.

  «باغ وحش شیشه‌ای» نوشته تنسی ویلیامز نیز عنوان نمایش جدیدی به کارگردانی ندا هنگامی است که از روز دوشنبه 16 بهمن ماه در تالار قشقایی روی صحنه خواهد رفت. در این اثر نمایشی که ساعت 18:30 به مدت 75 دقیقه روی صحنه می‌رود زهرا ایران‌نژاد، امیر حسین برادران، امیر تک فلاح، مهدی حیدرخان، سپهر حیدری نژاد، مهد دربند حقیقت، غزل درسازان، امیر حسین صالحی، سحر طالب نژاد، امیر سجاد طبسی، سینا کتانی، نیما میرزا حسین به عنوان بازیگر حضور دارند.

  نمایش «کارد، ترنج، زلیخا» هم اثر جدید دیگری به نویسندگی ملیحه مرادی جعفری و کارگردانی احمد ایرانی‌خواه  است که از روز سه شنبه 17 بهمن ماه ساعت 19:30 به مدت زمان 110 دقیقه و قیمت 25 هزار تومان روی صحنه می‌رود. هدی نوری‌زاده، میثم جهانگیری، امین اکبری‌نسب، علی آسترکی بازیگران این نمایش هستند.

  نمایش «هملت و دن کیشوت» به کارگردانی تاجبخش فناییان و «فتوحات گلشیری» به کارگردانی یوسف باپیری هم دو نمایش جدید هستند که طی روزهای آینده به ترتیب در تالارهای اصلی و چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می روند.
  مطالب مرتبط

  گفت‌وگوی ایران تئاتر با ایلناز شعبانی کارگردان نمایش «تئاتر بازی»

انسان‌ها از دنیای درون خود و روابطشان ساخته می‌شوند
  گفت‌وگوی ایران تئاتر با ایلناز شعبانی کارگردان نمایش «تئاتر بازی»

  انسان‌ها از دنیای درون خود و روابطشان ساخته می‌شوند

  ایران تئاتر: جوامع امروزی بیشتر از آنکه در خدمت فضای مدرن و اتفاق‌های پیرامون آن باشند بسیار تحت تاثیر روابطی هستند که موقعیت آنها را معین و یا تغییر می‌دهد. کارکردی که می‌تواند همه چیز را با دلیل و یا بی آنکه پاسخی ارائه بدهد در زندگی انسانها قرار بدهد. خاصیتی که شاید تا ...

  |

  گفت‌وگوی ایران تئاتر با فرزاد برهمن آهنگساز و بازیگر نمایش «نحس»

صرفا جهت اطلاع، موسیقی هیچ حد و مرزی برای ارائه ندارد
  گفت‌وگوی ایران تئاتر با فرزاد برهمن آهنگساز و بازیگر نمایش «نحس»

  صرفا جهت اطلاع، موسیقی هیچ حد و مرزی برای ارائه ندارد

  ایران تئاتر: در جهان هنرهای تصویری آنچه که باعث پیش آمدن تمایز می‌شود آن است که دیدگاه متفاوت سازندگان اثری می‌تواند رویکردی جدید را پیش روی مخاطب قرار دهد. زیرا هدف تفهیم موضوع و محتوا از طریق کاربردهای متفاوت باعث خواهد شد پیام اثر به راحتی منتقل و تاثیرگذار شود. هدفی که ...

  |

  نظرات کاربران