در حال بارگذاری ...
 • دانشجویان با 50 درصد تخفیف «میر مهنا» ببینند

  دانشجویان تمامی رشته‌ها می‌توانند با ۵۰ درصد تخفیف به تماشای نمایش «میر مهنا» در تماشاخانه سرو بنشینند.

  به گزارش ایران تئاتر، دانشجویان تمامی رشته‌ها می‌توانند با ارائه کارت دانشجویی به صورت حضوری بلیط‌های این نمایش را با 50درصد تخفیف تهیه کنند.

  نمایش «میز مهنا» تولید گروه هنرهای نمایشی روایت فتح؛ از روز 12بهمن‌ماه در تماشاخانه سرو به روی صحنه رفته و در بخش مسابقه ایران سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر نیز اجرا شد.

  «میر مهنا» به نویسندگی و کارگردانی سیروس کهوری‌نژاد هر روز به جز شنبه‌ها ساعت 19 در تالار سرو به روی صحنه می‌رود.

  حمید ابراهیمی، جلیل فرجاد، حدیثه تهرانی، محمد رضا‍‍ پشنگیان، تیما پور رحمانی، پانته آ کیقبادی، داوود سلیمانی، رامین مسیبی، آرش ابراهیم‌زاده، محمدرضا موهبتی، حسین ابراهیمی، شکوفه حیدریان، ملیکا مشعل، سمیرامیس قاصدی، محمد کهوری‌نژاد، حسن رونده، مهلا دریایی، خاطره خوشدل، طهورا زهدی، ثمین بیطرف، دنیا سلیمانی، سپیده غلامی، امیر حسین شیرازیان، حسین حیدری، مظفر امیر عالی، رامبد مفخمی پور، یاسین حسینی بازیگران «میر مهنا» هستند.

  در خلاصه داستان این اثر آمده: میر مهنا در حدود ۱۰۰ سال قبل در جنوب می‌زیست و جزو سردارانی بوده که در بوشهر حضور داشته است و علیه اشغالگران قیام و رشادت‌های زیادی انجام داده است.

  نمایش «میر مهنا» تا 5 اسفندماه در تماشاخانه سرو روی صحنه می‌رود.
  مطالب مرتبط

  گفت و گو با سیروس کهوری نژاد کارگردان نمایش میر مهنا

میر مهنا نابغه و قهرمان ملی است
  گفت و گو با سیروس کهوری نژاد کارگردان نمایش میر مهنا

  میر مهنا نابغه و قهرمان ملی است

  ایران تئاتر:نمایش میر مهنا در باره یکی از شخصیت های تاریخی مبارز جوب ایران است که کمتر به آن پرداخته شده است. سیروس کهوری نژاد بازیگر باسابقه سینما ، تئاتر و تلویزیون از دانشکده هنرهای زیبای تهران کار بازیگری را آغاز کرده است .

  |

  تا 25 اسفند ماه در تماشاخانه سرو؛

نمایش «یوسف یوزف جوزپه» به صحنه می رود
  تا 25 اسفند ماه در تماشاخانه سرو؛

  نمایش «یوسف یوزف جوزپه» به صحنه می رود

  نمایش یوسف یوزف جوزپه به کارگردانی کیانوش احمدی پس از حضور در جشنواره استانی تهران و جشنواره تئاتر مقاومت و کسب جوایز از این جشنواره ها با حمایت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در تماشاخانه سرو اجراهای خود را آغاز کرد.

  |

  با حمایت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس

«تماشاخانه سرو» میزبان جشنواره تئاتر فجر شد
  با حمایت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس

  «تماشاخانه سرو» میزبان جشنواره تئاتر فجر شد

  تماشاخانه سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس از 3 نمایش در بخش ویژه چهل‌سالگی انقلاب اسلامی و 5 اجرای نمایش رادیویی در سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر میزبانی می‌کند.

  |

  نظرات کاربران