در حال بارگذاری ...
 • با آغاز پیش‌فروش بلیط‌های جدیدترین اثر نمایشی امیرحسین قنواتی از دوشنبه ۱۶ بهمن‌ماه

  تالار محراب آماده میزبانی از نمایش «کرنتیز» می‌شود

  نمایش «کرنتیز» جدیدترین اثر نمایشی امیرحسین قنواتی از روز جمعه ۲۰ بهمن‌ماه جاری پس از ۲۱ ماه تحقیق و تمرین، در تالار محراب آغاز می‌شود.

  به گزارش ایران تئاتر،  نمایش «کرنتیز» جدیدترین اثر نمایشی امیرحسین قنواتی که مراحل آماده سازی آن 21 ماه به طول انجامیده، در حالی اجرای خود را از روز جمعه 20 بهمن‌ماه جاری در تالار محراب آغاز می‌کند که پیش فروش بلیط‌های این نمایش از روز دوشنبه 16 بهمن‌ماه در سایت تیوال آغاز شده است.

  نمایش «کرنتیز» بر اساس «گمشده در یانکرز» اثر شناخته شده نیل سایمون با طراحی و کارگردانی امیرحسین قنواتی و نقش‌آفرینی عرفان خسروی، محمدحسین اسدی، محسن صادقی اصفهانی ، مریم حیدری مقتدر، نیوشا رحمانیان، ایمان خاکباز، کیمیا حسینی و جیران اجلالی، هر روز به جز شنبه‌ها، ساعت ۱۸ در سالن کوچک مجموعه تئاتر محراب به روی صحنه می‌رود.

  دیگر عوامل نمایش عبارتند از: ماکتا قاسملو (آموزشگاه سینمایی هفت هنر، تهیه‌کننده)، تینا تمدنی (دستیار کارگردان)، غزل نقی‌زاده و امیرحسین سارونی (نوازندگان)، آرزو ذوالفقاری (طراح و مجری لباس)، منیژه قنواتی (اجرای لباس)، عرفان خسروی (طراح پوستر و بروشور)، فرشته قنواتی(عکاس) و جیران اجلالی و شمیس پورشاهرضایی(روابط عمومی).

  نمایش «کرنتیز» از روز جمعه ۲۰ بهمن‌ماه هر روز به جز شنبه‌ها، ساعت ۱۷:۳۰ در مجموعه تئاتر محراب روی صحنه می‌رود.
  مطالب مرتبط

  امیر حسین قتواتی در گفت و گو با ایران تئاتر عنوان کرد

سعی دارم نگاه جدیدی در نمایشنامه نیل سایمون ارائه دهم
  امیر حسین قتواتی در گفت و گو با ایران تئاتر عنوان کرد

  سعی دارم نگاه جدیدی در نمایشنامه نیل سایمون ارائه دهم

  ایران تئاتر: نمایش «کرنتیز» روایتگر چالش رابطه بین نسل ها در قالبی طنز و تراژدی است و امیر حسین قنواتی تلاش می کند این جان مایه را در اثرش نشان بدهد .امیر حسین قنواتی کارگردان جوان این نمایش سالها است در این حوزه فعالیت می کند و آثاری نظیر بالانس را به صحنه برده است.

  |

  گفت‌وگو با حسین کریمی، سرپرست کارگاه‌های آموزشی تئاتر در تالار محراب

هر سالن باید یک مدرسه تئاتر باشد
  گفت‌وگو با حسین کریمی، سرپرست کارگاه‌های آموزشی تئاتر در تالار محراب

  هر سالن باید یک مدرسه تئاتر باشد

  ایران تئاتر:تئاتر برای اجرا و دیده‌شدن همان‌قدر که به شرایط مناسب، امکانات کافی و حمایت مسوولان نیازمند است، به آموزش عالی برای تربیت هنرمندان خلاق و کاربلد نیز محتاج است.

  |

  نظرات کاربران