در حال بارگذاری ...
 • تنها به مدت 10 شب

  آغاز پیش‌فروش بلیط «پیانیستولوژی» برای اجرا در تماشاخانه ایرانشهر

  پیش‌فروش نمایش «پیانیستولوژی» به کارگردانی محمد نیازی، اثر برگزیده سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر آغاز شد.

  به گزارش ایران تئاتر، پیش فروش بلیط‌های نمایش «پیانیستولوژی» در حالی در سایت تیوال آغاز شده که این اثر علاوه بر انتخاب به عنوان اثر برگزیده جشنواره، موفق شد تندیس بهترین آهنگسازی، بهترین طراحی صحنه و عنوان تقدیر بهترین کارگردانی و بازیگری زن را از آن خود کرده و پرافتخارترین نمایش جشنواره سی‌وششم لقب گیرد.

  در «پیانیستولوژی» مهسا غفوریان، مهدی ضیاءچمنی، مجتبی شفیعی، میلاد قنبری با همراهی محمد ندرتی، امیرعطا صفرلی، حانیه طیبی، امین مشکل‌گشا، مریم تقدیسی، میلاد طاهرعزیزی، میلاد ادیب، محمدصادق غلامیان، سحر دولت‌آبادی، نوید عباسی و سجاد خسروی بازی می‌کنند.

  این نمایش به نویسندگی سهند خیرآبادی و تهیه‌کنندگی مسعود حکم‌آبادی از 25بهمن‌ماه تنها به مدت 10شب در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه خواهد رفت.
  مطالب مرتبط

  مروری بر نمایش های برگزیده فصل سرد از منظر یک منتقد تئاتر

رقابت شهرستانی ها در تهران
  مروری بر نمایش های برگزیده فصل سرد از منظر یک منتقد تئاتر

  رقابت شهرستانی ها در تهران

  ایران تئاتر- رضا آشفته: فصل زمستان سال 96 نسبت به سه فصل پیش از اُفت برخوردار است و آن حال و هوای پُر رقیب به حال و هوای معمولی‌تری تبدیل شده است و شاید آخر سال مناسبتی چون تئاتر فجر و همان سرمای زمستانی مانع از حضور کارهای دقیق تر و پویاتر شده و شاید این هم تصادفی باشد و ربطی به ...

  |

  محمد نیازی در گفت و گو با ایران تئاتر مطرح کرد

در این روزگار هم نیاز به یک رنسانس داریم
  محمد نیازی در گفت و گو با ایران تئاتر مطرح کرد

  در این روزگار هم نیاز به یک رنسانس داریم

  ایران تئاتر: تئاتر در مشهد در سال های اخیر با ظهور نام های جدید و مستعد از رشد خوبی برخوردار بوده است. یکی از این نام ها محمد نیازی است. پیانیستولوژی روایتگر چالش ها وپیچیدگی های جدال سیاست، کلیسا وهنر در قالبی نمادین است و اینکه سرانجام رویای حکمرانی هنر در جهان چگونه خواهد ...

  |

  نظرات کاربران