در حال بارگذاری ...
 • با موضوع «تئاتر دولتی و تئاتر خصوصی»

  کانون کارگردانان نشست های تخصصی تئاتر برگزار می‌کند

  نخستین نشست تخصصی کانون کارگردانان خانه تئاتر با عنوان «تئاتر دولتی تئاتر خصوصی» در خانه هنرمندان بصورت رایگان برای علاقمندان برگزار می‌شود.

  به گزارش ایران تئاتر نخستین نشست تخصصی کانون کارگردانان خانه تئاتر با عنوان «تئاتر دولتی/ تئاتر خصوصی» ۲۸ بهمن ماه در خانه هنرمندان برگزار می شود.
  هیات مدیره کانون کارگردانان در رابطه با مسایل و موضوعات مختلف تئاتر کشور تصمیم به برگزاری یک سری نشست های تخصصی گرفته است که نخستین آنها با عنوان «تئاتر دولتی/ تئاتر خصوصی» روز شنبه ۲۸ بهمن ماه سال جاری درسالن کنفرانس تئاتر شهر برگزار می شود.
  در اولین میزگرد محمدرضا خاکی استاد دانشگاه و کارگردان تئاتر، سعید اسدی استاد دانشگاه و مدیر بخش بین الملل اداره کل هنرهای نمایشی و شاهین چگینی رییس هیات مدیره انجمن صنفی تماشاخانه های کشور از سوی کانون کارگردانان دعوت شده اند تا به بحث و تبادل نظر و مناظره در مورد مشترکات و تفاوت های تئاتر دولتی و تئاتر خصوصی، موانع و راهکارهای رشد تئاتر، تئاتر تجاری و تئاتر غیر تجاری و چگونگی رابطه دولت با این ۲ بخش در وجوه مختلف، بپردازند.
  طبق تصمیم و برنامه ریزی کانون کارگردانان خانه تئاتر در صورت استقبال و ابراز علاقه مندی، چنین میزگردهایی با موضوعات مورد نظر اهالی تئاتر در سال پیش رو نیز ادامه خواهد داشت.
  محسن حسینی، کارگردان و بازیگر تئاتر و عضو هیات مدیره کانون کارگردانان، اداره اولین میزگرد را به عهده خواهد داشت.

  این نشست در روز شنبه ۲۸ بهمن از ساعت ۱۸ تا ۲۱ در سالن کنفرانس تئاتر شهر برگزار خواهد شد و ورود برای علاقه مندان آزاد و رایگان است.
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران