در حال بارگذاری ...
 • بازیگران نمایش جدید تاجبخش فنائیان مشخص شدند

  نقش‌آفرینی 32 بازیگر در «هملت و دُن کیشوت»

  تاجبخش فناییان با تعداد زیادی از چهره‌‌های نام آشنا و مطرح تئاتر جدیدترین اثر نمایشی خود با عنوان «هملت و دُن کیشوت» را در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر روی صحنه می‌برد.

  به گزارش ایران تئاتر، در نمایش «هملت و دُن کیشوت» جدیدترین اثر نمایشی تاجبخش فنائیان که به زودی در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر روی صحنه می‌رود، مجموعه‌ای از بازیگران مطرح و نام آشنای تئاتر ایفای نقش می‌کنند.

  بر اساس این خبر، علاوه بر سیامک صفری و حسین محب اهری که نام آنها پیش از این اعلام شده بود، کاظم بلوچی، جمشید جهانزاده،  بهنام تشکر،  امیر کربلایی‌زاده، کوروش سلیمانی، شیوا خسرومهر، بهناز نازی، وحید نفر، بهرام بهبهانی، امیرحسین سردادیان، مجید اکبری، وحید رضاخانلو، حجت حسینی، گلناز مظفری، سمن حاجی محمدی، امیرحسین دیانتی، بیتا نجاتی، آیدا کاوینی، مهسا لطیفی، بشرا خادملو، غزال راه‌آورد، کفرشاد فعال، احمد بهاروند، بهداد خاکساری، رهام گلرخیان، امیرسحاد سلمانی و مهبد دانی آذر، دیگر بازیگران جدیدترین نمایش تاحبخش فنائیان هستند.

  سعید ذهنی و خسرو خورشیدی نیز بعنوان آهنگساز و طراح صحنه با فنائیان در نمایش «هملت و دُن کیشوت» همکاری می‌کنند.
  مطالب مرتبط

  تاجبخش فنائیان در گفت و گو با ایران تئاتر مطرح کرد

مبنای اجرایی هملت و دن کیشوت کمدی گروتسک است
  تاجبخش فنائیان در گفت و گو با ایران تئاتر مطرح کرد

  مبنای اجرایی هملت و دن کیشوت کمدی گروتسک است

  ایران تئاتر: هملت و دن کیشوت نمایشی است که با تلفیقی هنرمندانه از داستان دن کیشوت سروانتس و هملت شکسپیر در قالبی طنز و موزیکال به صحنه می رود و تاجبخش فنائیان با توانمندی، موفق به خلق اثری بزرگ و درخشان شده است.

  |

  نقد نمایش «هملت و دون کیشوت» به کارگردانی تاجبخش فنائیان

جابه‌جایی در موازنۀ دراماتیک
  نقد نمایش «هملت و دون کیشوت» به کارگردانی تاجبخش فنائیان

  جابه‌جایی در موازنۀ دراماتیک

  ایران تئاتر- بهروز فائقیان: تضادهای فکری و مکتبی در «هملت و دون کیشوت» به شکل‌گیری موقعیت‌های طنزآمیز و مضحکی می‌انجامد، اما به مرور در می‌یابیم که حقیقتاً شباهت‌ها و نزدیکی‌های این دو جهان بینی بیشتر از آن است که انتظارش را داشته‌ایم.

  |

  نظرات کاربران