در حال بارگذاری ...
 • با آغاز فعالیت‌های جدید گروه ها در خانه نمایش

  چهل گروه نمایشی در اداره تئاتر مشغول تمرین شدند

  اداره تیاتر و خانه نمایش میزبان چهل گروه نمایشی برای شرکت در جشنواره های مقاومت ،ایثار، نفت ،معلولین ،دانشجویی و اجرای عمومی است.

  پلاتو های اداره تیاتر هرروز از ساعت 8 صبح لغایت 20 شب پذیرای چهل گروه نمایشی برای اجرا در جشنواره های تیاتری و اجرای عمومی در تماشاخانه های تیاتری در پلاتو های اداره تیاتر تمرین می کنند.
  گروه های نمایشی متقاضی تمرین جشنواره تیاتر ایثار به کارگردانی محمد رشیدی(عتیقه)،سمیه مهری(بازی استمراری)،سعید محبی(منتظرت بودم)،مالک آبسالان(نترس آنها مهربانند)، محمدعلایی(انتخاب بازیگر) می باشند.
  گروه های نمایشی  جشنواره تیاتر معلولین نمایش شب ،سکوت ،سطل آشغال به کارگردانی (مجیداحمدی) جشنواره تیاتر دانشجویی نمایش جزیره به کارگردانی (میلاد نظری)و نمایش ری کولانکوماتادور به کارگردانی (علیرضا یزدانی) همچنین جشنواره تیاتر تجربه با نمایش آرسی تی به کارگردانی (هادی اسکندری)و نمایش رولت روسی به کارگردانی (الهه غلام زاده)  همینطورجشنواره نفت با نمایش سایکو به کارگردانی  (علی اصغر راسخ راد)  گروه نمایش فیل به کارگردانی( ماکان رضایی پور) برای اجرا در تالار هنر  نمایش ارواح به کارگردانی (پوریا گلستانی )و نمایش هزارتو به کارگردانی (زهره عابدینی نیا ) جهت اجرا در تالار مولوی  گروه نمایش طعم مرگ به کارگردانی (پیروز کرمی) برای اجرا در تماشاخانه پالیز ،تماشاخانه همای سعادت (عرفان قوهستانی) با نمایش تابوت سعادت ،نمایش خشم شدید (علی زرین نهاد)  برای تماشاخانه سه نقطه گروههایی که جهت نمایشنامه خوانی در خانه نمایش در حال تمرین می باشند به سرپرستی (مجید عبدوس) با نمایشنامه فریبا، (یگانه شمیرانی) با نمایشنامه خانه باغ، (سپیده گلتراش) با نمایشنامه کباب غاز، (بهناز پورفلاح) با نمایشنامه نیلوفر، (راحله شمس آبادی) با نمایشنامه گفتگوی شبانه  می باشند.
  گروه هایی نیز  آماده بازبینی برای اجرا  در خانه نمایش  می باشند گروه نمایش رویای آمریکایی کارگردان(یسنا پور سینا)، نمایش (محمدرضا حبیبی)و نمایش بوق کارگردان(حسین حیدری پور) می باشند.خانه نمایش میزبان  دو نمایش "خرده نمایشهای زن و شوهری" نوشته اریک امانوئل اشمیت ترجمه شهلا حائری به کارگردانی رضا رمضانی ساعت 18 و نمایش"زندانی خیابان نواب" با برداشت آزادی از نمایشنامه "زندانی شماره دوم" نوشته نیل سایمون به کارگردانی هوشمندهنرکار ساعت 19.45 هرروز بجز شنبه ها و ایام شهادت و وفات  می باشد.
  علاقمندان به تماشای آثار نمایشی خانه نمایش به میدان فردوسی ،بعداز خیابان ایرانشهر ،خیابان شهید موسوی، (فرصت سابق)،کوچه محمدآقا ،پلاک 34 مراجعه فرمایند.

   
  مطالب مرتبط

  نگاهی به نمایش «رقص کاغذ پاره‌ها» به کارگردانی محسن زر آبادی پور

شگردهای لحظه‌ای، تاوان‌های بلند مدت
  نگاهی به نمایش «رقص کاغذ پاره‌ها» به کارگردانی محسن زر آبادی پور

  شگردهای لحظه‌ای، تاوان‌های بلند مدت

  ایران تئاتر، کیارش وفایی: روابط بین انسان‌ها می‌تواند تاثیرات بسیاری در بین جوامع بشری و سایر داشته‌های این جهان داشته باشد. تاثیراتی که این توانایی را دارند که در ازای شکل گیری یک رابطه و یا حتی فسخ آن سرنوشت بشریت را در ثانیه‌ای جا به جا کرده و مختصاتی جدید را برایش تعریف ...

  |

  گفتگو با محسن زر آبادی پور کارگردان نمایش «رقص کاغذ پاره‌ها»

اولویت یک اثر نزدیک شدن به ذهن مخاطب است
  گفتگو با محسن زر آبادی پور کارگردان نمایش «رقص کاغذ پاره‌ها»

  اولویت یک اثر نزدیک شدن به ذهن مخاطب است

  ایران تئاتر: زمانی که از روابط انسانی حرف به میان می‌آید باید آگاه بود که به طور حتم این خصیصه و موضوع ارتباطی مستقیم با جهان، اجتماع و پیرامون انسان‌ها دارد. زیرا که اهمیت رابطه در گستردگی و پهناوری برای ایجاد اتفاقی تازه است. حال با این تعریف می‌توان اندازه و مقیاس آن را به ...

  |

  نظرات کاربران