در حال بارگذاری ...
 • اسفندماه در تالار وحدت

  کنسرت تئاتر «ده سال تنهایی» اجرا می شود

  گروه راک دِ پن کنسرت - تئاتر «ده سال تنهایى» را به نویسندگى و کارگردانى اشکان خطیبى ۲۰، ۲۱ و ۲۲ اسفند در تالار وحدت به صحنه می برد.

  به گزارش ایران تئاتر گروه راک دِ پن کنسرت - تئاتر «ده سال تنهایى» را به نویسندگى و کارگردانى اشکان خطیبى براساس طرحی مشترک از سهیل دانش اشراقى و اشکان خطیبی با تهیه کنندگى موسسه فرهنگی هنری آوای دوران ٢٠،٢١ و ٢٢ اسفند در تالار وحدت به صحنه می برد.

  در این کنسرت -تئاتر آناهیتا درگاهی، پوریا رحیمی سام و اشکان خطیبی ایفای نقش می کنند.

  از دیگر عوامل این اثر مى توان به سهیل دانش اشراقى(مدیر هنرى)، اشکان آبرون، بردیا امیری، نیما رمضان ،آرش سعیدی ،سروش عدل، هومن نامداری(نوازندگان)، تارا صلاحی،گلناز نوروزى و منا شمس(همخوانان)، شکوفه داوودى(دستیار کارگردان)، سارا حدادى(مدیر روابط عمومى، مشاور رسانه اى و تبلیغات)، مصطفى پیرهادى(عکاس)، مهرداد تقوى(مدیر صحنه) و على مولوى (ساخت تیزر) اشاره کرد.

  «ده سال تنهایى» به نویسندگى و کارگردانى اشکان خطیبى ٢٠، ٢١ و ٢٢ اسفند در تالار وحدت به روى صحنه مى رود و علاقه مندان مى توانند با مراجعه به سامانه ایران کنسرت به ادرس iranconcert.com و یا تلفن رزرو ٠٩١٢٤٥٤٣١٩٥ بلیت این کنسرت-تئاتر را تهیه نمایند.
  مطالب مرتبط

  با استقبال مخاطبان در مجموعه تئاتر دیوار چهارم

پزشک نازنین ۲ اجرایی شد
  با استقبال مخاطبان در مجموعه تئاتر دیوار چهارم

  پزشک نازنین ۲ اجرایی شد

  به گزارش ایران تئاتر «پزشک نازنین» که پیش از این قرار بود در ۲۲ شب اجرا شود به دلیل استقبال مخاطبان و اتمام بلیت‌های سانس ۱۹:۱۵، از ۱۲ تا ۲۲ شهریور دو اجرایی شده و در ساعت ۱۷:۳۰ نیز بر روی صحنه می‌رود.

  |

  نخستین بهارانه حواشی الدوله از دنیا تئاتر

از بزن بزن خیابانی تا غیبت رضا خانی
  نخستین بهارانه حواشی الدوله از دنیا تئاتر

  از بزن بزن خیابانی تا غیبت رضا خانی

  ایران تئاتر- حسین سینجلی: درگیری در محوطه تئاترشهر و لزوم آغاز هرچه سریع‌تر اجرای عمومی تئاترهای خیابانی، غیبت رضا خان در خوانش زندگی نامه‌اش و شایعه ممنوع‌الکار شدن یک بازیگر پرحاشیه، تازه‌ترین عناوین رسیده از حواشی الدوله هستند که به عرض می‌رسد.

  |

  اشکان خطیبی در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر عنوان کرد

بی قلب سم شپرد را تابستان اجرا می‌کنم
  اشکان خطیبی در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر عنوان کرد

  بی قلب سم شپرد را تابستان اجرا می‌کنم

  ایران تئاتر: اشکان خطیبی در تئاتر سال های اخیر با همکاری با محمد رحمانیان دوران موفقی را تجربه کرده است. وی چند سالی هم مدیر پردیس چارسو بود. مجلس ضربت زنی، سینما نیمکت، خدای کشتار، سینماهای من، ده سال تنهایی، پنج ستاره، ترانه های قدیمی، آفساید و ترانه های محلی جزو کارهای موفق ...

  |

  نظرات کاربران