در حال بارگذاری ...
 • گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  استقبال سالن های خصوصی از نمایش ها در آخرین ماه سال 96

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۲۵ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هاییکه در هفته دوم اسفندماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  به گزارش ایران تئاتر، در هفته پیش رو سالنهای خصوصی با افزایش نمایشهای خود، همچنان به سود بیشتر میاندیشند. پردیس تئاتر شهرزاد با 3 سالن از 6 نمایش میزبانی میکند و تماشاخانه ارغنون در دو سالن پذیرای 5 اجرا است. همچنان در این هفته نمایشهایی همچون «آبی مایل به صورتی»، «اگه بمیری»، «در انتظار آدولف» و... روزهای پایانی اجرای خود را سپری میکنند. در متن پیشرو نمایشهایی را که در هفته دوم اسفندماه جاری میهمان سالنهای خصوصی تئاتر تهران هستند را به شما معرفی میکنیم.

   

  شهرزاد و نمایشهایش!

  نمایش «شیرهای خان باباسلطنه» به نویسندگی و کارگردانی افشین هاشمی که تابستان امسال با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شد؛ از 13 دی ماه اجراهای مجدد خود را در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز کرده است و تا اواسط اسفندماه ساعت 21:15 در این سالن به صحنه می رود. در این نمایش گلاب آدینه، محمدرضا مالکی، شهرام مسعودی، علیرضا ناصحی، ‌ وحید نفر، محمدرضا آزادفرد، افشین هاشمی، فاطمه حیدری‌فر، ریحانه سلامت، الناز سلیمانی، احسان بیات‌فر، مانیا علیجانی، میلاد رمضانی ورجاوند، مهدی پناهی، شهروز زعفر، مبین دودانگی، معین طاهری‌طاری، صابر گل‌محمدی و مونا فرجاد ایفای نقش می کنند. علاقه مندان می توانند با پرداخت 25، 35 و 45 هزار تومان به تماشای این نمایش بنشینند.

   

  نمایش «رئال مادرید 11 بارسلونا 1» به نویسندگی و کارگردانی سید مهدی شجاعی تا 25 اسفند ساعت 18:30 با بازی امیرحسین فتحی، میثاق زارع، بانیپال شومون، الهام شعبانی، مروارید جعفری، فاطیما بهارمست، آرش اشاداد و سینا رازانی به صحنه می رود. در خلاصه این نمایس آمده:  امروز تو مادرید همه گوششون به سخنرانی وزیر جنگ عصر وحشت اسپانیاست. بعیده کسی واسه شنیدن فوتبال بره خونه خانوم کارار...بلیط این نمایش 35 و 40 هزار تومان می باشد.

   

  نمایش «بنگاه تئاترال» به نویسندگی علی نصیریان و کارگردانی هادی مرزبان تا 27 اسفند ساعت 19 با حضور مجید مظفری، رسول نجفیان، فرزانه کابلی، محمود بصیری، داود فتحعلی‌بیگی، علی فتحعلی، مجید غفاری، امین زندگانی و میرطاهر مظلومی به صحنه می رود. نقش آفرینان نمایش سامان تیرانداز، فائقه شلالوند، آیه قبادیان و حاتم میرزایی و بازی سازان فواد منیرزاده، محمد کمانی، سجاد احمدی نیا، نوشین نامی، ثمینه حسینی ، سید شهاب حسینی، علی یارلو، شقایق جلینی، سایه شیرزاد، پرستو فوقی، مسعود مرادیان، فائزه زکاوتی ، الهه نورمحمدیان، رویا قرایی، فائزه راد، حمیدرضا ژاله، اکرم حاج حسینی، حسن عسگری و پریسا کاویانی هستند. در خلاصه نمایش آمده: پهلوان جوانی به سحر و دام افسون جادوگری بنام وروره جادو اسیر شده. دختر قصه که بسیار به او علاقه مند است سعی در نجات و رهایی وی دارد و همچنین یک مرد جوان که خواهر وی بنام نوش آفرین به دام وروره جادو اسیر است برای نجات خواهرش از طلسم او دست به دامن یک پهلوان کهنه کار بنام "پهلوان کچل" میشود که در این مسیر پهلوان و همراه وی سیاه در جنگ با وروره جادو با مسایلی روبرو میشوند. بهای بلیط این نمایش از 30 تا 50 هزار تومان می باشد.

   

  نمایش «خروس» به نویسندگی محمد رحمانیان و کارگردانی ماریا پاریزی منش تا 16 اسفند ساعت 20:30 با بازی ماریا پاریزی منش، علی آشمند، پرنیان عبادی و محمدرضا هلال زاده به صحنه می رود. در خلاصه این نمایش آمده: ماه جان و کاکا ،خواهر و برادری هستند که در دهی اطراف افغانستان زندگی می کنند،کاکا در پی خرابی هایی که طالبان مسبب آنهاست در فکر جمع کردن غنایم است. دارایی ماه جان یک خروس است. کاکا خبر می آورد که طالبان در جایی افراد زیادی را به قتل رسانده اند. او از ماه جان می خواهد که برای جمع کردن غنایم به آن محله برود. ماه جان با دختری زخمی برمی گردد. بهای بلیط این نمایش 30 هزار تومان تعیین شده است.

   

  نمایش «چشم هایی که مال توست» به نویسندگی، کارگردانی و بازی بهاره رهنما از از 17 اسفند ساعت 21 در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می رود. این نمایش در کشورهای سوئد، اتریش، فرانسه و دبی اجرا و تحسین شده و به زودی در آلمان نیز به صحنه می رود. بهای بلیط این نمایش 30 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «جنگ کثیف» به نویسندگی و کارگردانی خشایار پیر علمی تا 28 اسفند ساعت 17:45 به صحنه می رود. در این نمایش علیرضا رحیم دل، سهیل پناهی، محمد عمادی و فاطمه استاد محمد ایفای نقش می کنند. در خلاصه نمایش آمده: مردجوانی بی دلیل توسط افراد ناشناس بازداشت میشود . جوان طی بازداشت ش در یک اتاق سفید رنگ در اثر فشارهای روانی ناشی از ارتباطش با مامور و رئیس بازداشتگاه هویت خود را از دست میدهد. بهای بلیط این نمایش 30 هزار تومان تعیین شده است.

   

  بازتولید نمایش های پرمخاطب در تئاتر مستقل

  نمایش «در انتظار آدولف» به نویسندگی ماتیو دولاپورت و الکساندر دولا پتولیر و کارگردانی علیرضا کوشک جلالی که پیش از این در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه رفته بود؛ این بار در تئاتر مستقل تهران تا 18 اسفند ساعت 21 به صحنه می رود. در خلاصه ای نمایش آمده: ماجرای انتخاب اسم یا در انتظار آدولف برای کودکی است که هنوز به دنیا نیامده و همین امر برملا شدن رازها و تسویه حساب های شخصی خانوادگی می‌شود. در این نمایش اشکان خطیبی، آناهیتا درگاهی، حسین امیدی، آوا شریفی و رضا مولایی ایفای نقش می کنند. بهای بلیط این نمایش 30 و 40 هزار تومان تعیین شده است.

   

  نمایش «اگه بمیری» به نویسندگی فلوریان زلر و کارگردانی سمانه زندی نژاد که تابستان امسال در تماشاخانه ایرانشهر اجرا شده بود؛ در اجرای محدد تا 16 اسفند ساعت 19 در تئاتر مستقل تهران روی صحنه است. در این نمایش رضا بهبودی، ستاره پسیانی، کاظم سیاحی و الهام کردا ایفای نقش می کنند. «اگه بمیری» درباره زنی است که شوهرش را در یک تصادف از دست داده است. این زن بعد از مرگ همسرش شروع می کند به کنکاش کردن در زندگی گذشته و رابطه اش با شوهرش. بهای بلیط این نمایش 35 و 40 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

   

  جوانگرایی در تئاتر باران 

  نمایش «دیش» به نویسندگی و کارگردانی رضا غیور از 6 اسفند ساعت 21 اجراهای خود را در تئاتر باران آغاز کرده است. در این نمایش  علیرضا جعفری، شهاب مهربان، محمد فراهانی، بشیر اصلانیان و وحید منتظری به ایفای نقش می پردازند. در خلاصه این نمایش آمده: داستان چند جوانی که برای تماشای مراسم اسکار که در آن اصغر فرهادی موفق به دریافت جایزه شد، به دور هم جمع شده‌اند و باید دیش ماهواره را نصب کنند تا بتوانند این مراسم را ببینند اما درگیری های ساختمان ماجراهای زیادی را موجب می‌شود. بهای بلیط این نمایش 30 هزار تومان تعیین شده است.

   

  نمایش «اما...نه...اگر...شاید...حالا...باشه...تو...دیره» به نویسندگی و کارگردانی شهرزاد گیلگ پور تا 28 اسفند ساعت 17 در تئاتر باران به صحنه می رود. در این نمایش مهشید کاظمی، ‌ محمد بهمن زاده، ‌ امید رضایی، عاطفه بختیاری، محمد وحیدی، ملیکا صفاری پور، مسعود عابدی، فاطمه عباسی، ‌ فرشته اعظمی، مریم هاشم پور، سپیده پروانه، مهتاب گیلگ پور و پردیس کریمی ایفای نقش می کنند. در خلاصه نمایش این چنین آمده است: خانواده‌ای چهار نفره به امید زندگی بهتر مهاجرت می‌کنند. غافل از اینکه در مکان جدید اتفاقات پیش بینی نشده ای در انتظارشان است. بهای بلیط این نمایش 25 هزار تومان می باشد.

   

  نمایش «آف» به نویسندگی میلکا جباری و کارگردانی سیاوش شوهانی ساعت 19 در تئاتر باران به صحنه می رود. محمد رضا فوج، آزاده اقامیری و گلبرگ اعظمی در این نمایش ایفای نقش می کنند. در خلاصه این نمایش آمده: تاثیر جنگ بر زنان و تاثیر آن بر هویت زنانی که در جنگ شرکت کرده اند و دچار تنش میان هویت زنانه خود و خوی تغییر کرده در جنگ که باعث سرخوردگی و بی هویتی آن ها شده و این اتفاق در انها خود خوری ایجاد کرده که شرایط جسمی و روانی أن ها را تغییر میدهد و انها را در انزوای خود زندانی میکند. بهای بلیط این نمایش 25 هزار تومان می باشد.

   

  شروع هجوم در عمارت ارغنون

  نمایش «هجوم» به نویسندگی علی صفری و کارگردانی رها حاجی زینل تا 26 اسفند ساعت 19:30 در عمارت ارغنون اجرا می شود. در «هجوم» مهدی ابوحمزه، امیر شمس، علی صفری، مصطفی ایزدی، حامد عابدی، هامون خان محمدی، آرش استادی، عرفان رضوی و رها حاجی زینل ایفای نقش می کنند. در خلاصه نمایش آمده: فرشته مرگ مدتی دست از کار می‌کشد و دیگر هیچ‌کس به هیچ عنوان نمی‌میرد. بهای بلیط 25 هزار تومان تعیین شده است.

   

  نمایش «مصایب یک رقصنده پاپتی» به نویسندگی و کارگردانی عباس عبدالله زاده تا 25 اسفند ساعت 21 به صحنه می رود. در این نمایش علیرضا مهران، شادى امیرى، سحرناز عباس زاده، الهه پورجمشید، یاسمن جعفرى، حسنا قنبرى، ندا اصغرپور، مبینا شیراوژن، آتنا مهیارى، لادن عسگرى، طناز عباسى، یاسمن صفایى، سحر میرزاخانى و درسا صانعی ایفای نقش می کنند. «مصایب یک رقصنده پاپتی» روایتی مدرن از حلاجکی رعنا است که در پی شنیدن صدایی جادویی، شیدا و واله در مسیر جنون و عشق قرار گرفته و این خود آغاز راه حلاجکی غلطان است که در مصاف با جهانی به دنبال صدای گم شده اش، حوادث بسیار می بیند و می رقصد و می رقصاند جهانی را. بهای بلیط این نمایش 35 هزار تومان می باشد.

   

  نمایش «صالحان» نوشته آلبر کامو و به کارگردانی خشایار دیهیمی تا 15 اسفند ساعت 18 در عمارت ارغنون به صحنه می رود. در این نمایش فرزاد آیتی، زهره زرگر، مهران ایرانی، حسین شریعتمداری، حجت کشاورز، حسین آقا کثیری، محسن رضوی نیا، غزل زند و میثم موسوی ایفای نقش می کنند. درخلاصه این نمایش آمده: گروه تروریستی حزب سوسیالیست انقلابی روسیه در سال ۱۹۰۵ در صدد ترور کنیاز سرگئی دوک بزرگ برآمده‌اند، اما درست در لحظه ترور مسئله‌ای پیش می‌آید. برای بهای بلیط این نمایش 25 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «پیکر زن همچون میدان نبرد» به نویسندگی ماتئی ویسنی یک و کارگردانی سید کوروش سیدی تا 22 اسفند ساعت 21:15 در عمارت ارغنون به صحنه می رود. در این نمایش فریماه مسگرنیا، مریم کیان پیشه و گلاویژ کریمی ایفای نقش می کنند. در خلاصه این نمایش آمده: داستان درباره دو زن به نام‌های کیت و دورا است. دورا زنی است که در جنگ بالکان مورد تجاوز پنج سرباز قرار گرفته و حالا سرگذشت خود را با کیت، روانشناس آمریکایی در میان می‌گذارد.کیت سعی در بهبود حال دورا دارد. بلیط این نمایش 25 هزار تومان تعیین شده است.

   

  نمایش «خروس زری پیرهن پری» به نویسندگی احمد شاملو و کاگردانی سینا نورائی تا 18 اسفند ساعت 17 به صحنه می رود. در این نمایش آنا نمکچیان، معصومه بیاتی، ابوالفضل صفری، علی پنجه شاهین، سینا نورائی و مهدی سرابی ایفای نقش می کنند. در خلاصه نمایش آمده: این نمایش مطابق با اصل قصه خروس زری پیرهن پری نوشته استاد احمد شاملو می‌باشد، که روایت کننده زندگی خروس زیبا ولی بازیگوشی است که به همراه دوستانش (گربه و طرقه) زندگی خوب و شادی دارند. تااینکه روباه حیله‌گری، خروس بازیگوش را فریب می‌دهد و او را به دام می‌اندازد. بهای بلیط 20 هزار تومان می باشد.

   

  روزهای آخر نمایش ها در پالیز

  نمایش «آبی مایل به صورتی» به نویسندگی و کارگردانی ساناز بیان تا 15 اسفند ساعت 20:30 به صحنه می رود. در این نمایش  نسیم ادبی، آناهیتا اقبال نژاد، مرضیه بدرقه، عاطفه رضوی، امید سلیمی، بهنام شرفی، محمدهادی عطایی، گیتی قاسمی، ستایش محمودى، امین میری، آذین نظرى ایفای نقش می کنند. در خلاصه نمایش آمده: اگه خوب خوبش رو بخوای... خود کلمه های زن و مرد چیزی بیشتر از یه توهم نیستن. هیچ مردی صد درصد مرد نیست و هیچ زنی هم صد درصد زن نیست که اگه اینجوری بود همه مون تبدیل می شدیم به یه مشت هیولا. بهای بلیط این نمایش 35 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «باغ وحش شیشه ای» نوشته تنسی ویلیامز و کارگردانی کیهان پرچمی تا 28 اسفند ساعت 19:15 به صحنه می رود. در این نمایش وحید رزاقی، آرمیتا فروزنده، شایلین اسداللهی و سامان سیوس ایفای نقش می کنند. بهای بلیط این نمایش 30 هزار تومان می باشد.

   

  نمایش «قرمز» نوشته جان لوگان و به کارگردانی اشکان امینی تا 18 اسفند ساعت 17 به صحنه می رود. در این نمایش  مهران وثوقی و کامیار حقی ایفای نقش می کنند. در خلاصه این نمایش آمده: مارک روتکو (نقاش اکسپرسیونیسم) قرار دادى با موسسه اى براى فروش نقاشی هایش به یک رستوران امضا مى کند، کن دستیار جدید روتکو به استخدامش در مى اید؛ کن کاملا با روتکو در مورد فروش نقاشی ها مخالفت مى کند و ... بهای بلیط این نمایش 30 هزار تومان تعیین شده است.

   

  نمایش «مرگ و دوشیزه» نوشته آریل دورفمان و به کارگردانی سینا راستگو تا 28 اسفند ساعت 21 به صحنه می رود. در این نمایش زهرا بهروزمنش، محمد حبیبى، رضا داوودوندى، محمد مسگرى و منصور نصیرى ایفای نقش می کنند. در خلاصه نمایش آمده: نمایش، داستانی‌ست میان سرگذشت سه نفر، سرگذشتی تلخ که روایت قبل و بعد از انقلاب شیلی را در بطن زندگی آدم‌هایی روایت می‌کند که گاه گم شده میان زمان تنها می‌ماند. نمایشی از تنهایی، خودخواهی و عشق گمشده میان آدم ها، جنایاتی که زمان فقط می‌تواند آن را مخفی کند و هرگز التیام نمی‌یابد. بهای بلیط این نمایش 30 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

   

  تماشاخانه مشایخی با دو نمایش 

  نمایش «پاشش یک قطره خون در سر» به نویسندگی و کارگردانی امیرعلی ابراهیمی تا 25 اسفند ساعت 18:18 به صحنه می رود. در این نمایش (۱۱، ۱۷، ۲۵ اسفندماه)،۳، ۱۰، ۱۸ اسفندماه)، ۴، ۷، ۹ اسفندماه)،۱۵ و ۲۱ اسفندماه)،۶، ۸، ۱۴ اسفندماه)، مهرزاد۱۳ و ۲۴ اسفندماه)،۱۶ و ۲۳ اسفندماه) و ۲۰ و ۲۲ اسفندماه) ایفای نقش می کنند. در خلاصه نمایش آمده: براتون یه قصه داریم که بیست بار به فرم تقریبا مونولوگ میگیمش هشت مدل، هشت جنس، هشتا هامون با یه اتفاق. بهای بلیط این نمایش 15 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «فلای مود» به نویسندگی کامبیز نیک آمیز و کارگردانی علی کوچک خواه تا 25 اسفند ساعت 20 به صحنه می رود. در این نمایش کامبیز نیک آمیز، آرام سلیمانى، مژگان آقاداوودیان و سهیل پورجعفر ایفای نقش می کنند. در خلاصه نمایش آمده: زوجی بعد از چند سال زندگی با هم قصد جدایی دارند و با وارد کردن دوستان صمیمی خود به این موضوع زندگی آنها را هم با چالش مواجه میکنند. بهای بلیط این نمایش 20 هزار تومان تعیین شده است.

   

  موسسۀ فرهنگی هنری دیوار چهارم

  نمایش «سوی کابوی» به نویسندگی محمد میرعلی اکبری و کارگردانی پریسا محمدی تا 29 اسفند ساعت 20:30 به صحنه می رود. در این نمایش سامان ارسطو، مسعود شاکرمى، محمد صدیقى مهر، محمد صادق ملک، زهرا آقاپور، سیامک ادیب، مهدى على نژاد، سعید اکبرى، رازیما میرزایى، پژمان عبدى و على باروتى ایفای نقش می کنند. در خلاصه نمایش آمده: چند گردشگر به بانکوک رفته اند. طرفداران تاکسین شیناواترا، نخست وزیر مخلوع، به طرفداری وی در خیابان ها ریخته اند و علیه ارتش کودتاگر تظاهرات می کنند. خیابان ها بسته می شود. پلیس اجازه نمی دهد گردشگرها از هتل خارج شوند و... بهای بلیط این نمایش 30 هزار تومان می باشد.

   

  تماشاخانه شانو؛ تنها یک اجرا

  نمایش «چند روایت مجهو و روزانه» نوشته شهرام کرمی و کارگردانی سروش طاهری تا 15 اسفند ساعت 20 در این تماشاخانه به صحنه می رود. در این نمایش 

  ارفه احمدپور، ریحانه اسماعیلی، رضا ایزدخواه، محسن برغمدی، سعید تقوایی، محمد حسن ثنایی، محمد جاوید، شیما حکیم پور، دنیا حیدری، امیر ارسلان خالویی، سارا خسروی، آوا صدر، نساء عبدالملکی، محمد علی عسگری، الهام قندهاری، کسری محمدی، آرون مزین، سعید مصطفایی، حسین ملامحمدمهدی، علی رضا موسوی و محمدعلی واعظی ایفای نقش می کنند. در خلاصه نمایش آمده: ۸ روایت یا قصه از زندگی آدم های مختلف جامعه. بهای بلیط این نمایش 25 هزار تومان در نظر گرفته شده است.
  مطالب مرتبط

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

سالن های خصوصی؛ میزبان 25 نمایش در اواسط دی ماه
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  سالن های خصوصی؛ میزبان 25 نمایش در اواسط دی ماه

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 25 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در اواسط دی ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

33 نمایش در آخرین روزهای آخرین ماه پاییز
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  33 نمایش در آخرین روزهای آخرین ماه پاییز

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 33 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در هفته سوم آذر ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

نمایش‌های جدید در آخرین ماه تابستان
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  نمایش‌های جدید در آخرین ماه تابستان

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۳۱ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در هفته اول شهریور ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

19 نمایش در آخرین هفته تیرماه
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  19 نمایش در آخرین هفته تیرماه

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 19 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در هفته آخر تیرماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  نظرات کاربران