در حال بارگذاری ...
 • محمد هادی عطایی در گفت‌وگو با ایران تئاتر بیان کرد

  با نمایش دپوتات هفتم فروردین ماه روی صحنه می روم

  ایران تئاتر: هادی عطایی در سال های اخیر از جمله بازیگران پر کار تئاتر بوده است و با کارگردان هایی نظیر خیرالله تقیانی پور وساناز بیان همکاری کرده است. وی فارغ التحصیل رشته بازیگری از مدرسه عالی بازیگری است. عطایی سالها است علاوه بر بازی در تئاترهای صحنه ای در کارگردانی و اجرای نمایش های خیابانی فعالیت می کند.

  محمدهادی عطایی بازیگر نمایش بالاخره این زندگی مال کیه؟، بازیگر نمایش طروپ طرپ، بازیگرنمایش سمنو، بازیگر نمایش پچ پچه های پشت خط نبرد، بازیگر فیلم تونل ، بازیگر تئاتر خیابانی شمر خوش صدا، بازیگر تئاتر خیابانی طریق حکمت، برلین، دو روایت نادی، آبی چهار طبقه، راه بهشت، فرشتگان بر فراز شهر،  دایره گچی قفقازی، شاپرک ها، فریاد خاموش خاطره، ایست، فردا روز دیگری است، آفرینش، نویسنده وکارگردان تئاتر خیابانی قائله شبیه خوانی، نویسنده و کارگردان نمایش های آسمان آبی، آسمان سرخ، نذر دمام و سفر کرده است. جایزه سوم بازیگری(بخش صحنه ای)جشنواره سراسری دفاع مقدس 1386، بازیگر برتر هفته تئاتر کانون نمایشگران خیابانی خانه تئاتر ایران 1389، جایزه کارگردانی دومین جشنواره میراث فرهنگی(شمس العماره) 1390 از جمله جوایز دوران کاری عطایی هستند.

  هادی عطایی در گفت وگو با ایران تئاتر در باره فعالیت های جدید تئاتریش گفت: در تمرینات نمایش دپوتات به کارگردانی اتابک نادری حضور دارم؛ در این نمایش نقش کشیشی را بازی می کنم، اسم این کشیش پرومته است و او شاگرد کشیش اعظم است که آدم شالارتانی است و برای منافعش تلاش می کند. تمرینات در حال حاضر ادامه دارد و پرومته جوان بسیار صاف و ساده ای است که درگیر اتفاقاتی می شود و تلاش می کند دست دیمیتریوس کشیش اعظم را رو کند. جاهایی رفتارهای پرومته حماقت آمیز به نظر می رسد و در آخر نمایش متوجه می شویم آدم شریفی است. نمایش از هفتم فرودین ماه در سالن شهرزاد روی صحنه می رود.

   

  گفت وگو از احمد محمد اسماعیلی   
  مطالب مرتبط

  گفت وگو با هادی عطایی بازیگر نمایش های دپوتات و دیور

پرومته پته آدم بدها را رو می کند
  گفت وگو با هادی عطایی بازیگر نمایش های دپوتات و دیور

  پرومته پته آدم بدها را رو می کند

  ایران تئاتر:هادی عطایی بازیگر محجوب و توانای تئاتر دوران پر کار و موفقی را تجربه می کند و چندی قبل در نمایش آبی مایل به صورتی را بازی داشت و این روزها هم در دو نمایش موفق و پر مخاطب دپوتات و دیور بازی دارد. عطایی در این دو نمایش ها دو نقش متفاوت از هم را بازی می کند .مانی نمایش ...

  |

  گفت وگو با هادی عطایی بازیگر نمایش آبی مایل به صورتی

این مهم است که بتوانم همه نوع نقشی را بازی کنم
  گفت وگو با هادی عطایی بازیگر نمایش آبی مایل به صورتی

  این مهم است که بتوانم همه نوع نقشی را بازی کنم

  ایران تئاتر:نمایش آبی مایل به صورتی یک نمایش رئالیستی در باره آدم هایی است که در جامعه نادیده گرفته شده اند و کمتر به آنها و مشکلاتشان توجهی شده است . هادی عطایی کارگردان ، بازیگر انرژیک و فعال تئاتر فارغ التحصیل رشته بازیگری از مدرسه عالی بازیگری است. وی سالها است علاوه بر ...

  |

  نظرات کاربران