در حال بارگذاری ...
 • جمعه 18 اسفند

  نمایش «هملت و دن کیشوت» به حسین محب اهری تقدیم شد

  گروه اجرایی نمایش «هملت و دن کیشوت» به کارگردانی تاجبخش فنائیان اجرای روز جمعه ۱۸ اسفند ماه این اثر نمایشی را به حسین محب اهری تقدیم کرد.

  به گزارش ایران تئاتر گروه اجرایی نمایش «هملت و دن کیشوت» به کارگردانی تاجبخش فنائیان که این روزها در تالار اصلی تئاتر شهر روی صحنه است اجرای روز جمعه 18 اسفند ماه این اثر نمایشی را به حسین محب اهری تقدیم کرد.
   کاظم بلوچی یکی از بازیگران نمایشی پس از پایان این اجرا گفت: امشب در میان شما تماشاگران عزیز هنرمندی حضور دارد که قرار بود به عنوان یکی از بازیگران اصلی در کنار گروه به ایفای نقش بپردازد اما متاسفانه ما نتوانستیم در خدمت او باشیم اما حتم دارم اگر او در این نمایش حضور داشت قطعا شما لذت بیشتری از این نمایش می بردید. به هر حال بسیار خرسندیم که اجرای امشب را با افتخار به حسین محب اهری بازیگر پرافتخار تئاتر، تلویزیون و سینمای ایران تقدیم می کنیم.
  امیر کربلایی زاده دیگر بازیگر این اثر نمایشی نیز بیان کرد: حسین محب اهری طی سال های اخیر با بیماری سختی مبارزه کرده است. او به ما ثابت کرده که با وجود بیماری همچنین می توان تلاشگرانه و با انرژی فراوان حضور مستمری داشته و روی صحنه هنرنمایی کند.
  منیژه محامدی، بهروز افخمی، محمد ابراهیمیان، مرجان شیر محمدی از جمله هنرمندانی بودند که در اجرای روز 18 اسفند ماه نمایش «هملت و دن کیشوت» حضور پیدا کرده بودند.
  نمایش «هملت و دن کیشوت» نوشته زورایر خالاپیان، کارگردانی تاجبخش فناییان و بازی کاظم بلوچی، سیامک صفری، امیر کربلایی زاده، کوروش سلیمانی، شیوا خسرو مهر، به ناز نادری، وحید نفر، بهرام بهبهانی، امیر حسین سرداریان
  مجید اکبری، وحید رضاخانلو، حجت حسینی، گلناز مظهری، سمن حاجی محمد، امیرحسین دیانتی، بیتا نجاتی، آیدا کائینی، مهسا لطیفی، بشرا خادملو، غزال راه آورد، فرشاد فعال، احمد بهاروند، بهراد خاکساری، رهام گلرخیان، امیرسجاد سلمانی، مهبد دانی آذر هر روز ساعت 19:30 در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.

   
  مطالب مرتبط

  تاجبخش فنائیان در گفت و گو با ایران تئاتر مطرح کرد

مبنای اجرایی هملت و دن کیشوت کمدی گروتسک است
  تاجبخش فنائیان در گفت و گو با ایران تئاتر مطرح کرد

  مبنای اجرایی هملت و دن کیشوت کمدی گروتسک است

  ایران تئاتر: هملت و دن کیشوت نمایشی است که با تلفیقی هنرمندانه از داستان دن کیشوت سروانتس و هملت شکسپیر در قالبی طنز و موزیکال به صحنه می رود و تاجبخش فنائیان با توانمندی، موفق به خلق اثری بزرگ و درخشان شده است.

  |

  نقد نمایش «هملت و دون کیشوت» به کارگردانی تاجبخش فنائیان

جابه‌جایی در موازنۀ دراماتیک
  نقد نمایش «هملت و دون کیشوت» به کارگردانی تاجبخش فنائیان

  جابه‌جایی در موازنۀ دراماتیک

  ایران تئاتر- بهروز فائقیان: تضادهای فکری و مکتبی در «هملت و دون کیشوت» به شکل‌گیری موقعیت‌های طنزآمیز و مضحکی می‌انجامد، اما به مرور در می‌یابیم که حقیقتاً شباهت‌ها و نزدیکی‌های این دو جهان بینی بیشتر از آن است که انتظارش را داشته‌ایم.

  |

  با حضور محب اهری، محمدی، سعادت، بیگلریان و فیاضی

داوران بخش مسابقه ایران جشنواره تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند
  با حضور محب اهری، محمدی، سعادت، بیگلریان و فیاضی

  داوران بخش مسابقه ایران جشنواره تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند

  حسین محب اهری، بابک محمدی، مریم سعادت، احمد بیگلریان و رضا فیاضی نمایش‌های بخش مسابقه ایران بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک نوجوان را داوری خواهند کرد.

  |

  نظرات کاربران