در حال بارگذاری ...
 • در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان

  اجرای «خدا نگهدار آقا» به‌روزهای پایانی نزدیک شد

  نمایش «خدا نگهدار آقا» به کارگردانی مهسا نعمتی به‌روزهای پایانی نزدیک شده و فقط ۴اجرا تا پایان نمایش باقی‌مانده است.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش «خدا نگهدار آقا» نوشته هنریک ایبسن با بازنویسی و کارگردانی مهسا نعمتی که از روز جمعه، ۴ اسفندماه، در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران، به روی صحنه رفته به‌روزهای پایانی نزدیک شده و با ۴ اجرای باقی‌مانده میزبان مخاطبان است.
  از این نمایش که مورد استقبال بسیار خوب مخاطبان قرارگرفته، هنرمندان بسیاری همچون؛ هایده حائری، فاطمه گودرزی، معصومه کریمی، احمد کامیابی مسک، پژمان جمشیدی، آناهیتا همتی، توماج دانش بهزادی، حامد شفیع خواه بهرنگ توفیقی و دیگران اشاره کرد.
  در این نمایش ۶۵ دقیقه‌ای که تا ۲۵ اسفند ساعت ۲۰: ۳۰ میزبان مخاطبان و هنرمندان می‌شود، بازیگرانی همچون (به ترتیب ورود به صحنه)؛ رضا شیخ انصاری، ساناز طاری، محمدرضا آبانگاه و آوا گنجی ایفای نقش می کنند.
  در خلاصه نمایش آمده است، استاد روبک که یک هنرمند معروف مجسمه سازی است، دیگر توانایی خلق آثار هنری شاخص مثل قبل را ندارد و تمام ایده هایش به بن بست رسیده است. همچنین در زندگی شخصی اش هم با همسرش دچار مشکل شده است؛ اما در یک روز با برگشتن یک دوست قدیمی همه چیز دگرگون می‌شود و او که برای ادامه مسیر هنری اش حاضر به همه کار است، بر سر دوراهی سختی قرار میگیرد...
  از دیگر عوامل نمایش نیز می توان به "مشاور کارگردان: سروش میلانی زاده"، "دستیار کارگردان و برنامه ریز: دنا فیروزیا و سیامک اتفاقیان"، "موسیقی: آیدین شفایی"، "طراح پوستر: مهدی فاتحی"، "طراح صحنه: پوریا اخوان"، "ساخت تیزر: عطیه بوربور"، "عکاس: نیلوفر رضایی"، "مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای: امیر پارسائیان مهر"، "تبلیغات: گروه تئاتر مارکت" اشاره کرد.
  یادآور می‌شود فروش بلیت های این نمایش در سایت تیوال به آدرس www.tiwall.com/store/goodby-mr ادامه دارد و علاقه مندان می توانند نسبت به خرید بلیت اقدام کنند.
  مطالب مرتبط

  گفت وگو با مهسا نعمتی کارگردان نمایش خدانگهدار آقا

شخصیت روبک در نمایش حدیث نفس خود ایبسن است
  گفت وگو با مهسا نعمتی کارگردان نمایش خدانگهدار آقا

  شخصیت روبک در نمایش حدیث نفس خود ایبسن است

  ایران تئاتر: نمایش خدا نگهدار آقا یک درام اجتماعی در باره زندگی و روابط انسانی یک مرد هنرمند با دو زن زندگیش است که رابطه پر تنشی دارند.مهسا نعمتی کارگردان جوان نمایش تلاش می کند روایتگر زندگی پر تنش این سه نفر باشد . مهسا نعمتی فارغ التحصیل تئاتر از دانشگاه هنر و معماری ...

  |

  یادداشت کارگردان پرستار زمان

زمان می گذرد
  یادداشت کارگردان پرستار زمان

  زمان می گذرد

  پرستا زمان عنوان نمایشی که از 14 تا 31 مردادماه در سالن موج نو روی صحنه است. مهسا نعمتی کارگردان این نمایش یادداشتی را در اختیار ایران قرار داده است که می خوانید.

  |

  نظرات کاربران