در حال بارگذاری ...
 • مجید نوروزى  «آمادئوس» می‌شود 

  مجید نوروزى بازیگر تئاتر و تلویزیون به نمایش «آمادئوس» نوشته پیتر شفر به طراحى و کارگردانى جواد مولانیا که نوروز ٩٧ در تالار حافظ به روى صحنه مىرود ،پیوست.

  به گزارش ایران تئاتر، مجید نوروزى بازیگر تئاتر  و تلویزیون که در کارنامه خود همکارى با حمیدرضا نعیمى، احمد امینى، مهدى کوشکى، میلاد نیک آبادى، شهاب الدین حسین پور، رضا بهداروند و ... را داشته و همچنین در سریال «زیر پاى مادر» به کارگردانى بهرنگ توفیقى خوش درخشیده، در نمایش «آمادئوس» در نقش ولفگانگ آمادئوس موزارت نابغه  اتریشى و موسیقىدان کلاسیک همراه خواهد شد.

  موتسارت در زندگی کوتاه خود بیش از ۶۰۰ قطعه موسیقی شامل موسیقی برای اپرا و همچنین شامل سمفونی، کنسرتو، موسیقی مجلسی، سونات، سرناد، و موسیقی برای گروه کُر ساخت. موتسارت در سومین سال از زندگی‌اش آغاز به آهنگسازی کرد و در تمام اروپا شهرت بسیاری یافت. 

  پیشتر حضور نادر مشایخى ، آهنگساز به عنوان مشاور موسیقى و حمید پورآذرى به عنوان طراح صحنه  و فربد فرهنگ بازیگر نقش سالیرى در این نمایش چهار زبانه قطعى شده است.

  دیگر بازیگران این اثر نمایشى عبارتند از دریا دریایی،دلوین ذبیحی،رعنا مورعی ، شیدا سفیدگری،عارف عباسی،فاطره اصحابی، محمد صادقی، مریم صبوری،مهرناز فراهانی، مهشاد بهرامی نژاد،نسترن خطیب پور، نسرین درخشان زاده.

  نمایش موزیکال «آمادئوس» به نویسندگى پیتر شفر با طراحى و کارگردانى جواد مولانیا و به تهیه کنندگى  سید امیر شاهین ملک زاده به صورت چهار زبانه فروردین و اردیبهشت در تالار حافظ به روى صحنه مى رود ، مایکل لانگرست نیز این اثر را همزمان در تئاتر " نشنال " شهر لندن با بازى آدام گیلن و لوسیان ساماتى  به روى صحنه خواهد برد.
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران