در حال بارگذاری ...
 • مجید نوروزى  «آمادئوس» می‌شود 

  مجید نوروزى بازیگر تئاتر و تلویزیون به نمایش «آمادئوس» نوشته پیتر شفر به طراحى و کارگردانى جواد مولانیا که نوروز ٩٧ در تالار حافظ به روى صحنه مىرود ،پیوست.

  به گزارش ایران تئاتر، مجید نوروزى بازیگر تئاتر  و تلویزیون که در کارنامه خود همکارى با حمیدرضا نعیمى، احمد امینى، مهدى کوشکى، میلاد نیک آبادى، شهاب الدین حسین پور، رضا بهداروند و ... را داشته و همچنین در سریال «زیر پاى مادر» به کارگردانى بهرنگ توفیقى خوش درخشیده، در نمایش «آمادئوس» در نقش ولفگانگ آمادئوس موزارت نابغه  اتریشى و موسیقىدان کلاسیک همراه خواهد شد.

  موتسارت در زندگی کوتاه خود بیش از ۶۰۰ قطعه موسیقی شامل موسیقی برای اپرا و همچنین شامل سمفونی، کنسرتو، موسیقی مجلسی، سونات، سرناد، و موسیقی برای گروه کُر ساخت. موتسارت در سومین سال از زندگی‌اش آغاز به آهنگسازی کرد و در تمام اروپا شهرت بسیاری یافت. 

  پیشتر حضور نادر مشایخى ، آهنگساز به عنوان مشاور موسیقى و حمید پورآذرى به عنوان طراح صحنه  و فربد فرهنگ بازیگر نقش سالیرى در این نمایش چهار زبانه قطعى شده است.

  دیگر بازیگران این اثر نمایشى عبارتند از دریا دریایی،دلوین ذبیحی،رعنا مورعی ، شیدا سفیدگری،عارف عباسی،فاطره اصحابی، محمد صادقی، مریم صبوری،مهرناز فراهانی، مهشاد بهرامی نژاد،نسترن خطیب پور، نسرین درخشان زاده.

  نمایش موزیکال «آمادئوس» به نویسندگى پیتر شفر با طراحى و کارگردانى جواد مولانیا و به تهیه کنندگى  سید امیر شاهین ملک زاده به صورت چهار زبانه فروردین و اردیبهشت در تالار حافظ به روى صحنه مى رود ، مایکل لانگرست نیز این اثر را همزمان در تئاتر " نشنال " شهر لندن با بازى آدام گیلن و لوسیان ساماتى  به روى صحنه خواهد برد.
  مطالب مرتبط

  ضمن ابراز همدردی با عارف عباسی

مدیر کل هنرهای نمایشی دوباره به تماشای آمادئوس نشست
  ضمن ابراز همدردی با عارف عباسی

  مدیر کل هنرهای نمایشی دوباره به تماشای آمادئوس نشست

  شهرام کرمی مدیر کل مرکز هنرهای نمایشی، شب گذشته برای بار دوم در نمایش آمادئوس حضور یافت. وی با حضور در رورانس این نمایش با عارف عباسی ابراز همدردی کرد و از سوی اهالی تئاتر به این بازیگر تسلیت گفت.

  |

  نظرات کاربران