در حال بارگذاری ...
 • با حکم کوروش زارعی؛

  امیرحسین شفیعی دبیر پنجمین همایش «تئاتر مردمی خرداد» شد

  مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری؛ امیرحسین شفیعی را به عنوان دبیر پنجمین همایش تئاتر مردمی خرداد منصوب کرد.

  به گزارش ایران تئاتر در متن حکم کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری آماده است:
  امام خمینی(ره) یک حقیقت همیشه زنده است که با پرداختن به سیره الهی و درست او، انقلاب راه خود را هرگز گم نخواهد کرد و تا همیشه در مسیر درخشان پیشرفت قرار خواهد گرفت. پس بر ما هنرمندان است تا نگذاریم اندیشه‌های ناب بنیان‌گذار انقلاب اسلامی به فراموشی سپرده شود.

  جناب آقای امیرحسین شفیعی

  بنا بر شایستگی، تخصص و تجربه‌ی شما در امر برگزاری همایش و جشنواره‌های متعدد، در آستانه‌ی بیست و نهمین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره)، حضرتعالی را به عنوان دبیر پنجمین همایش سراسری تئاتر مردمی خرداد منصوب می‌کنم و از درگاه خداوند منان توفیق شما را خواستارم. لازم است این همایش به پاس چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی بیش از پیش، با وسعت و حمیت ویژه برگزار شود. امید است با همت و توانمندی‌ای که از شما سراغ دارم در برگزاری این رویداد، موفق و مؤید باشید. انشاء‌الله. کوروش زارعی/ مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری»

  گفتنی است پنجمین همایش تئاتر مردمی خرداد، در دو بخش تئاتر خیابانی و صحنه‌ای از نیمه‌ی خرداد 97 با همکاری ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در تهران برگزار می‌شود. فراخوان این همایش به زودی منتشر خواهد شد.

  خاطرنشان می‌شود امیرحسین شفیعی که سابقه‌ی برگزاری جشنواره‌ها و همایش‌های متعددی را در کارنامه‌ی فعالیت‌های اجرایی خود دارد هم‌اکنون ریاست انجمن نمایش استان تهران و مدیریت دفتر تئاتر خیابانی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری را برعهده‌دار است.

   
  مطالب مرتبط

  با حضور هنرمندان و پیشکسوتان و اعضای انجمن

نخستین مجمع عمومی اعضای انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار شد
  با حضور هنرمندان و پیشکسوتان و اعضای انجمن

  نخستین مجمع عمومی اعضای انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار شد

  نخستین مجمع عمومی اعضای انجمن هنرهای نمایشی استان تهران به منظور ارائه گزارش عملکرد یکساله انجمن هنرهای نمایشی مورخه 15 اسفند ماه سال جاری به میزبانی شهرستان ری در سالن مجتمع ابوالفتح رازی برگزار گردید.

  |

  نظرات کاربران