در حال بارگذاری ...
 • روایتی از زندگی دختر تک تیرانداز کوبانی

  «مرد شده» به تالار مولویی می آید

  نمایش «مرد شد»ه با روایتی از زندگی دختر تک تیرانداز کوبانی به نویسندگی و کارگردانی آسو بهاری از تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ در سالن بزرگ تالار مولوی به روی صحنه ‏می‌رود.

  به گزارش ایران تئاتر «مرد شده» ، روایتی است مستند از زندگی ریحانه ، دختر تک تیرانداز کرد کوبانی که به فرشته کوبانی شهرت دارد و برای سرش جایزه ۲ میلیون دلاری تعیین شده بود.
  مجتبی فلاحی، نسیم میرزاده، بهزاد خلجی و دٌنا تارفی بازیگران این نمایش هستند.
  دیاکو خاکی به عنوان مدیر تولید مرد شده را همراهی کرده وآسو بهاری (طراح صحنه)، علی جهان جونیا (دستیار طراح صحنه) کامیار بهبهانی(طراح صدا )، پژوا وکیلی فر (طراح لباس) ،محمد رضا پرچ (طراح نور ) ، ندا افخمی (منشی صحنه)،الهه حاجی زاده (مشاور رسانه ای)،مریم شریعتی (مشاور فضای مجازی)،حمید ترکمن (عکاس و طراحی پوستر)، سایر عوامل این نمایش هستند.
  نمایش مرد شده به کارگردانی آسو بهاری از ١٦ فروردین ماه ساعت 21 در سالن بزرگ مجموعه مولوی به روی صحنه  می رود.
  علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیط این نمایش به سایت تیوال به آدرس https://www.tiwall.org/store/mard-shode مراجعه نمایند یا به صورت حضوری به گیشه تالار مولوی به آدرس خیابان انقلاب خیابان ١٦آذر مراجعه کنند.
  مطالب مرتبط

  شهرام کرمی:

«مرد شده»، مسئله همیشگی بشر را بیان می کند
  شهرام کرمی:

  «مرد شده»، مسئله همیشگی بشر را بیان می کند

  شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی بعد از تماشای نمایش «مرده شده» به کارگردانی «آسو بهاری»گفت: این نمایش موضوع به روزی را انتخاب کرده و از حمله داعش به مردم کوبانی و حماسه آنها سخن گفته است که چگونه از خود دفاع کرده اند.

  |

  مجید رجبی‌معمار:

نمایش «مرد شده» سرشاراز مفاهیم ارزشمند انسانی و جهانی است
  مجید رجبی‌معمار:

  نمایش «مرد شده» سرشاراز مفاهیم ارزشمند انسانی و جهانی است

  مجید رجبی‌معمار مدیرعامل خانه هنرمندان ایران به تماشای نمایش «مرد شده» به نویسندگی و کارگردانی آسو بهاری نشست. این نمایش تا ۱۴ اردیبهشت هر شب ساعت ۲۱ در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به روی صحنه می‌رود.

  |

  با اجرای دو نمایش جدید

برنامه تماشاخانه ایرانشهر اعلام شد
  با اجرای دو نمایش جدید

  برنامه تماشاخانه ایرانشهر اعلام شد

  همزمان با آغاز نمایش‌های «مرد شده» و «همه‌چیز درباره آقای ف» در سالن استاد سمندریان، نمایش‌های «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» و «ابلوموف» در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی، تماشاخانه ایرانشهر اجراهای عمومی خود را از سر گرفت.

  |

  نظرات کاربران