در حال بارگذاری ...
 • برنامه نمایش‌های تازه در پردیس تئاتر شهرزاد اعلام شد

  برنامه اجراهای تازه پردیس تئاتر شهرزاد در ماه‌های فروردین و اردیبهشت ۹۷ اعلام شد.

  به گزارش ایران تئاتر، نمایش «چشم اندازی از پل» نوشته آرتور میلر با کارگردانی پوریا سمندری از 15فروردین‌ماه هر روز ساعت 19 در سالن شماره 3 روی صحنه می‌رود. نمایش «متامورفیسم» به کارگردانی نوید ترابی از روز 26 فروردین ماه، ساعت 21:15 در سالن شماره 3  اجرا خواهد شد.

  همچنین نمایش «گروفالو» به کارگردانی آرش شریف‌زاده هر روز ساعت17:30روی صحنه خواهد رفت و سانس‌های صبح این نمایش به مدارس و مهدکودک‌ها اختصاص خواهد داشت.

  نمایش «بنگاه تئاترال» به نویسندگی علی نصیریان و کارگردانی هادی مرزبان از 19 فروردین‌ماه هر روز ساعت 19:15 روی صحنه می‌رود.

  نمایش «خواستگاری» نوشته آنتوان چخوف با دراماتوژی و کارگردانی عظیم موسوی که در ایام نوروز با استقبال مخاطبان مواجه شد تا پایان فروردین هرروز ساعت 17:45 به اجراهای خود ادامه خواهد داد.

  نمایش پُرمخاطب «شیرهای خان بابا سلطنه» به کارگردانی افشین هاشمی از 15 فروردین‌ماه در سالن شماره یک هر شب ساعت 21:30 اجراهای خود را از سرمی‌گیرد.

  نمایش «نوروزخوانی» با بازی و کارگردانی جواد انصافی که از 26 اسفندماه سال گذشته روی صحنه رفته تا پایان فروردین ماه 97 در سالن شماره 3 این مجموعه هر روز ساعت 20:15 اجرا خواهد شد.

  در سالن شماره 2 پردیس تئاتر شهرزاد نمایش «پسرهای پشت نقاب» عنوان اثر تازه‌ای است که کارگردانی آن برعهده مرضیه مهاجر است و از روز 16 فروردین‌ماه ساعت 18 اجرا خواهد شد.

  همچنین نمایش «آنسوی آینه» به کارگردانی علی سرابی که پیش از این در زمستان سال 96 در سالن شماره 2 اجرا شد، بار دیگر از تاریخ 19فروردین‌ماه هر شب ساعت 19:30 به روی صحنه خواهد رفت.

  نمایش «کمدی دپوتات» به کارگردانی اتابک نادری که در ایام نوروز هر شب ساعت 21:30 روی صحنه رفته است، در همان سانس به اجراهای خود ادامه خواهد داد.

  نمایش «چشم‌هایی که مال توست» به کارگردانی و بازی بهاره رهنما در روزهای شنبه ساعت 21:30 در سالن شماره 3 و استندآپ کمدی «گزیده» به کارگردانی امیر کربلایی‌زاده و نمایش «نشراکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی» به کارگردانی سهراب حسینی در روزهای جمعه ساعت17 در سالن‌های شماره 1و2 اجرا خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران