در حال بارگذاری ...
 • برنامه نمایش‌های تازه در پردیس تئاتر شهرزاد اعلام شد

  برنامه اجراهای تازه پردیس تئاتر شهرزاد در ماه‌های فروردین و اردیبهشت ۹۷ اعلام شد.

  به گزارش ایران تئاتر، نمایش «چشم اندازی از پل» نوشته آرتور میلر با کارگردانی پوریا سمندری از 15فروردین‌ماه هر روز ساعت 19 در سالن شماره 3 روی صحنه می‌رود. نمایش «متامورفیسم» به کارگردانی نوید ترابی از روز 26 فروردین ماه، ساعت 21:15 در سالن شماره 3  اجرا خواهد شد.

  همچنین نمایش «گروفالو» به کارگردانی آرش شریف‌زاده هر روز ساعت17:30روی صحنه خواهد رفت و سانس‌های صبح این نمایش به مدارس و مهدکودک‌ها اختصاص خواهد داشت.

  نمایش «بنگاه تئاترال» به نویسندگی علی نصیریان و کارگردانی هادی مرزبان از 19 فروردین‌ماه هر روز ساعت 19:15 روی صحنه می‌رود.

  نمایش «خواستگاری» نوشته آنتوان چخوف با دراماتوژی و کارگردانی عظیم موسوی که در ایام نوروز با استقبال مخاطبان مواجه شد تا پایان فروردین هرروز ساعت 17:45 به اجراهای خود ادامه خواهد داد.

  نمایش پُرمخاطب «شیرهای خان بابا سلطنه» به کارگردانی افشین هاشمی از 15 فروردین‌ماه در سالن شماره یک هر شب ساعت 21:30 اجراهای خود را از سرمی‌گیرد.

  نمایش «نوروزخوانی» با بازی و کارگردانی جواد انصافی که از 26 اسفندماه سال گذشته روی صحنه رفته تا پایان فروردین ماه 97 در سالن شماره 3 این مجموعه هر روز ساعت 20:15 اجرا خواهد شد.

  در سالن شماره 2 پردیس تئاتر شهرزاد نمایش «پسرهای پشت نقاب» عنوان اثر تازه‌ای است که کارگردانی آن برعهده مرضیه مهاجر است و از روز 16 فروردین‌ماه ساعت 18 اجرا خواهد شد.

  همچنین نمایش «آنسوی آینه» به کارگردانی علی سرابی که پیش از این در زمستان سال 96 در سالن شماره 2 اجرا شد، بار دیگر از تاریخ 19فروردین‌ماه هر شب ساعت 19:30 به روی صحنه خواهد رفت.

  نمایش «کمدی دپوتات» به کارگردانی اتابک نادری که در ایام نوروز هر شب ساعت 21:30 روی صحنه رفته است، در همان سانس به اجراهای خود ادامه خواهد داد.

  نمایش «چشم‌هایی که مال توست» به کارگردانی و بازی بهاره رهنما در روزهای شنبه ساعت 21:30 در سالن شماره 3 و استندآپ کمدی «گزیده» به کارگردانی امیر کربلایی‌زاده و نمایش «نشراکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی» به کارگردانی سهراب حسینی در روزهای جمعه ساعت17 در سالن‌های شماره 1و2 اجرا خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود

نقش‌آفرینی بهنام شرفی و محمد هادی عطایی در «حکم »
  در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود

  نقش‌آفرینی بهنام شرفی و محمد هادی عطایی در «حکم »

  نمایش حکم به نویسندگی مشترک مسعود ترابی و سعید سالمی و به کارگردانی مسعودترابی با تهیه کنندگی مهدی کمال پور اردیبهشت ماه ۹۸ در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می رود.

  |

  برنامه‌ اسفند ماه پردیس تئاتر شهرزاد اعلام شد

  برنامه‌ اسفند ماه پردیس تئاتر شهرزاد اعلام شد

  نمایش‌های «خاطره‌ای از دو دوشنبه» به کارگردانی سعید عسگریان، «ای بی» به کارگردانی پوریا رستمی، «هامان کشان» به کارگردانی علیرضا مهران و «بدون تماشاگر» به کارگردانی امیر اخوین عنوان نمایش‌هایی است که در ماه اسفند در پردیس شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

  |

  نظرات کاربران