در حال بارگذاری ...
 • در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی

  اجرای نمایش «مرد شده» امروز آغاز می‌شود

  نمایش «مرد شده» از امروز، شنبه ۱۸ فروردین در مرکز تئاتر مولوی آغاز به کار خواهد کرد.

  به گزارش روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، نمایش «مرد شده» به نویسندگی و کارگردانی صادق (آسو) بهاری از 18 فروردین تا 14 اردیبهشت در ساعت 21 در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به روی صحنه خواهد رفت.
  در نمایش «مرد شده» که درباره ی ۲ میلیون دلار جایزه برای سر یک دختر جنگجو است، مجتبی فلاحی، نسیم میرزاده، بهزاد خلج و دنا تارفی به ایفای نقش می پردازند.
  علاوه بر این، در نمایش «مرد شده» دیاکو خاکی (مدیر تولید)، محمد رضا پرچ (طراح نور)، پژوا وکیلی فر (طراح لباس)، امید رحمتی (دستیار کارگردان)، ندا افخمی (منشی صحنه) و حمید ترکمن (عکاس، طراح پوستر و بروشور) همکاری می کنند.
  گفتنی است، علاقه‌مندان برای دیدن نمایش «مرد شده» که تا 14 اردیبهشت ماه هر روز غیر از شنبه‌ها، ساعت 21 به صحنه می‌رود، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

   
  مطالب مرتبط

  با اجرای دو نمایش جدید

برنامه تماشاخانه ایرانشهر اعلام شد
  با اجرای دو نمایش جدید

  برنامه تماشاخانه ایرانشهر اعلام شد

  همزمان با آغاز نمایش‌های «مرد شده» و «همه‌چیز درباره آقای ف» در سالن استاد سمندریان، نمایش‌های «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» و «ابلوموف» در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی، تماشاخانه ایرانشهر اجراهای عمومی خود را از سر گرفت.

  |

  شهرام کرمی:

«مرد شده»، مسئله همیشگی بشر را بیان می کند
  شهرام کرمی:

  «مرد شده»، مسئله همیشگی بشر را بیان می کند

  شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی بعد از تماشای نمایش «مرده شده» به کارگردانی «آسو بهاری»گفت: این نمایش موضوع به روزی را انتخاب کرده و از حمله داعش به مردم کوبانی و حماسه آنها سخن گفته است که چگونه از خود دفاع کرده اند.

  |

  مجید رجبی‌معمار:

نمایش «مرد شده» سرشاراز مفاهیم ارزشمند انسانی و جهانی است
  مجید رجبی‌معمار:

  نمایش «مرد شده» سرشاراز مفاهیم ارزشمند انسانی و جهانی است

  مجید رجبی‌معمار مدیرعامل خانه هنرمندان ایران به تماشای نمایش «مرد شده» به نویسندگی و کارگردانی آسو بهاری نشست. این نمایش تا ۱۴ اردیبهشت هر شب ساعت ۲۱ در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به روی صحنه می‌رود.

  |

  نظرات کاربران