در حال بارگذاری ...
 • میزبانی تالار حافظ از کنسرت تئاتر «شطّ رنج» علی قمصری

  کنسرت تئاتر «شطّ رنج» اثر تازه على قمصرى از اواخر فروردین ماه جاری در تالار حافظ روی صحنه می‌رود.

  به گزارش ایران تئاتر، کنسرت تئاتر «شطّ رنج» که با هم‌آوایى بهادر صحت، هاله سیفى‌زاده، حسین پیرحیاتى و مارال قمى و نقش‌آفرینی سارا رسول‌زاده و حامد شفیع‌خواه از روز 29 فروردین‌ماه اجرای خود را آغاز می‌کند.

  کنسرت تئاتر «شطّ رنج» با رویکردی تمثیلی تلاش دارد تا زوال ارتباط انسانی را به شکلی فلسفی به تصویر بکشد. این اثر نمایشی که به قلم احسان افشاری نگاشته شده است؛ ادبیات، نمایش و موسیقی را درهم می‌آمیزد.

  کارگردانى این اثر را على ساسانى‌نژاد و حامد شفیع‌خواه بر عهده دارند و موسیقی این مجموعه را على قمصرى (تار)، کامران منتظرى (تمبک)، عسل ملک‌زاده (کوبه‌اى)، امیرفرهنگ اسکندرى (عود)، اشکان مرادى(کمانچه)، پریسا پیرزاده (آلتو)، فرشاد شیخى(هورن) و نرگس تقى‌پور(هورن) خواهند نواخت.

  دیگر عوامل این اثر عبارتند از: علی ساسانی نژاد (طراح صحنه و نور)، لیلا جعفری (مجری طرح و مدیر تولید)، مینا عبدی (مدیر اجرا)، نکیسا ربیعی (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، سارا حدادی (مشاور رسانه‌‌ای)، ایلیا شمس (تبلیغات مجازی)، علی ساسانی‌نژاد (طراح پوستر و بروشور)، محمدرضا مهربانی و رضا افشاری (ساخت تیزر) اشاره کرد.

  کنسرت تئاتر «شطّ رنج » از ۲۹ فروردین‌ماه هر روز ساعت۱۸:۳۰ در تالار حافظ روی صحنه می‌رود.
  مطالب مرتبط

  نقدی بر نمایش موی خرس سیاه زخمی

علیه فراموشی یا تاریخ تحلیلی یک سایکودلیک
  نقدی بر نمایش موی خرس سیاه زخمی

  علیه فراموشی یا تاریخ تحلیلی یک سایکودلیک

  ایران تئاتر- احمد عظیمی: اثر با یک نبش قبر(باز شدن تابوت) آغاز می شود و این عمل می تواند به نوعی یادآوری و زنده کردن تاریخ تعبییر شود. تاریخ در اینجا با "بود" معنا پیدا می کند این آغازی است بر واکاوی زندگی او در ادامه نمایش.

  |

  بازیگر نمایش اوبو بیان کرد؛

در پیِ به چالش کشیدن ذهن مخاطبیم
  بازیگر نمایش اوبو بیان کرد؛

  در پیِ به چالش کشیدن ذهن مخاطبیم

  ایران تئاتر:به دنبال آن بودیم که بتوانیم تمام پیش فرض های ذهنی مخاطب را به چالش بکشیم و بنا به همین دلیل از عناصر متضاد در اثر استفاده شده است ، چیزی که در این نمایش قابل تأمل و توجه است ، این است که هر مخاطب می تواند با توجه به تجربه ی زیستی ی شخصی خودش خوانش متفاوتی از دیگران ...

  |

  نظرات کاربران