در حال بارگذاری ...
 • میزبانی تالار حافظ از کنسرت تئاتر «شطّ رنج» علی قمصری

  کنسرت تئاتر «شطّ رنج» اثر تازه على قمصرى از اواخر فروردین ماه جاری در تالار حافظ روی صحنه می‌رود.

  به گزارش ایران تئاتر، کنسرت تئاتر «شطّ رنج» که با هم‌آوایى بهادر صحت، هاله سیفى‌زاده، حسین پیرحیاتى و مارال قمى و نقش‌آفرینی سارا رسول‌زاده و حامد شفیع‌خواه از روز 29 فروردین‌ماه اجرای خود را آغاز می‌کند.

  کنسرت تئاتر «شطّ رنج» با رویکردی تمثیلی تلاش دارد تا زوال ارتباط انسانی را به شکلی فلسفی به تصویر بکشد. این اثر نمایشی که به قلم احسان افشاری نگاشته شده است؛ ادبیات، نمایش و موسیقی را درهم می‌آمیزد.

  کارگردانى این اثر را على ساسانى‌نژاد و حامد شفیع‌خواه بر عهده دارند و موسیقی این مجموعه را على قمصرى (تار)، کامران منتظرى (تمبک)، عسل ملک‌زاده (کوبه‌اى)، امیرفرهنگ اسکندرى (عود)، اشکان مرادى(کمانچه)، پریسا پیرزاده (آلتو)، فرشاد شیخى(هورن) و نرگس تقى‌پور(هورن) خواهند نواخت.

  دیگر عوامل این اثر عبارتند از: علی ساسانی نژاد (طراح صحنه و نور)، لیلا جعفری (مجری طرح و مدیر تولید)، مینا عبدی (مدیر اجرا)، نکیسا ربیعی (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، سارا حدادی (مشاور رسانه‌‌ای)، ایلیا شمس (تبلیغات مجازی)، علی ساسانی‌نژاد (طراح پوستر و بروشور)، محمدرضا مهربانی و رضا افشاری (ساخت تیزر) اشاره کرد.

  کنسرت تئاتر «شطّ رنج » از ۲۹ فروردین‌ماه هر روز ساعت۱۸:۳۰ در تالار حافظ روی صحنه می‌رود.
  مطالب مرتبط

  در تالار حافظ

«آوانتاژ» با اجرا برای عکاسان آغاز می شود
  در تالار حافظ

  «آوانتاژ» با اجرا برای عکاسان آغاز می شود

  نمایش «آوانتاژ» به کارگردانی کامران شهلایی و محمد لارتی که روز دوشنبه 2 مهرماه به طور رسمی کار خود را در تالار حافظ آغاز می کند، روز یک شنبه اول مهر برای عکاسان تئاتر و اعضا انجمن عکاسان خانه تئاتر روی صحنه خواهد رفت .

  |

  نظرات کاربران