در حال بارگذاری ...
 • نمایشنامه «خروس می خواند» وارد بازار کتاب شد

  «خروس» می خواند عنوان تازه ترین نمایشنامه شهرام کرمی است که به تازگی توسط انتشارات نودا چاپ و منتشر شده است.

  این نمایشنامه که انتشارات نودا آن را چاپ کرده در 64 صفحه منتشر شده اثری در ستایش عشق و امید است. در معرفی این کتاب آمده است: خروس می خواند در ستایش عشق و امید نوشته شده و تلاش نویسنده در ستایش زندگی است.

  از شهرام کرمی، نویسنده و کارگردان تئاتر تا کنون نمایشنامه های متعددی چاپ شده است که از آن میان می توان به نمایشنامه های دیوار ، شب تار کاهگل نشینان ، لطفا با مرگ من موافقت کنید ، پوتین های عموبابا، تخت و مورچه ، صبح به خیر ، آقاجان ، خانه خورشید ، مدریک ، چه کسی سهراب را کشت، بلوط های تلخ ، کفتران کوچه کاج ، غریبه های همیشگی و.... را نام برد.

  نمایشنامه «خروس می خواند» پیش از این با کارگردانی نویسنده آن در سال نود و پنج و در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفته است.

  این اثرنمایشی با قیمت 7000 تومان ارائه شده و علاقه مندان می توانند از طریق شماره تلفن 88823868 نسبت به سفارش این کتاب اقدام کنند.

   

   
  مطالب مرتبط

  نقدی بر نمایش خروس می خواند، نوشته و کار شهرام کرمی

ویرانی انسان
  نقدی بر نمایش خروس می خواند، نوشته و کار شهرام کرمی

  ویرانی انسان

  رضا آشفته: خروس می خواند در پاسداشت والدین است و گوشزد می کند بر ما، آنچه که می تواند در دنیای مدرن روابط انسانی را تحت الشعاع خود قرار دهد. یکی از این موارد خانۀ سالمندان است که در آنجا فرزندان از پدر و مادر پیر و فرتوتشان به هر دلیلی چشم می پوشند و این در حالی است که در نظم ...

  |

  گفت وگو با شهرام کرمی کارگردان نمایش «خروس می خواند»

در نمایش هایم رویکرد تحلیل گرایانه دارم
  گفت وگو با شهرام کرمی کارگردان نمایش «خروس می خواند»

  در نمایش هایم رویکرد تحلیل گرایانه دارم

  شهرام کرمی از جمله کارگردان های با سابقه و خوشنام تئاتر است و عضو گروه تئاتری شایا است . این کارگردان تا به حال نگارش و کارگردانی نمایش”دارچنار، کارگردانی نمایش”خانه کاغذی“،نگارش و کارگردانی نمایش”‌خاکستری‌” ، نگارش و کارگردانی نمایش “بلوط های تلخ، نگارش و کارگردانی ...

  |

  نظرات کاربران